ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

DZIEŃ DOBRY:)

 Cześć! Nazywam się Sara i od października 2019r. należę do zespołu Medessence. Część z Was miało już okazję mnie poznać (tak, ta przemiła Pani na recepcji to ja 😀 No ok, czasem jest moja koleżanka Ola, ona też jest jest bardzo miła:) Natomiast tych, którzy jeszcze mnie nie znają, zachęcam do odwiedzin… mam nadzieję na szybkie poznanie:)

      Od początku.. co będzie działo się na naszym blogu? No i dlaczego do Was piszę? HA!  będę testować specjalnie dla Was zabiegi i opisywać tu wszystko ze szczegółami. Brzmi ciekawie? Dla mnie też się to wiążę z ekscytacją i dreszczykiem emocji. Obiecuję dużo zdjęć, pozytywnej energii, no i oczywiście autentyczności .(szefowa pozwoliła a nawet zachęciła!)

Zapraszam Was na wspólną podróż w świat Medessence.

Przejdziemy razem przez każdy etap leczenia ortodontycznego i estetycznego zębów, zaczynając od konsultacji, poprzez diagnostykę ortodontyczną, zakładanie aparatu, usuwanie ósemek….brrr…  aż po końcowe zabiegi związane z poprawą uśmiechu.

W międzyczasie zaserwuję zabiegi medycyny estetycznej takie jak: powiększanie ust kwasem hialuronowym, wypełnianie bruzd nosowo-wargowych i kto wie… jedno jest faktem, na pewno prędko się nie zestarzeję;)

Jesteście gotowi? Ja już nie mogę się doczekać.

      Co mogę Wam jeszcze o sobie powiedzieć? Na co dzień opiekuję się moją ukochaną Gają. Gaja jest pieskiem- buldożkiem francuskim, choć zarówno ona, jak i ja często zapominamy, że jest psem… Bardzo interesuję się też medycyną naturalną i ziołolecznictwem.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę