Aneta Tomaszewska - Lekarz Stomatolog

empl-3

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych.

Swoją przygodę z ortodoncją, rozpoczęła na 3 roku studiów, asystując znakomitym lekarzom ortodontom, co pozwoliło jej zdobyć, już na tak wczesnym etapie edukacji, wiedzę praktyczną, na temat najnowocześniejszych metod leczniczych, stosowanych na całym świecie.

Szczególnym tematem jej zainteresowań stały się problemy rozwoju narządu żucia, u pacjentów w wieku rozwojowym.

Po studiach, rozpoczęła specjalizację z zakresu stomatologii dziecięcej, w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

3-letni staż specjalizacyjny pozwolił jej na zdobycie doświadczenie klinicznego w pracy z dziećmi, cierpiącymi na poważne schorzenia ogólnoustrojowe.

Brała udział w leczeniu stomatologicznym dzieci z chorobami onkologicznymi, kardiologicznymi, oraz chorych, z zaburzeniami układu immunologicznego.  Była członkiem zespołu lekarzy stomatologów, opiekujących się dziećmi, po przeszczepach narządów unaczynionych. Wykonywała również zabiegi stomatologiczne, w znieczuleniu ogólnym.

Obecnie studiuje ortodoncję, na jednym z najstarszych uniwersytetów stomatologicznych w Europie, Universita Degli Studi di Siena, we Włoszech, gdzie stale poszerza wiedzę teoretyczną oraz rozwija umiejętności kliniczne, zgodne ze światowymi standardami nowoczesnej ortodoncji .

W codziennej pracy stosuje nowoczesne rozwiązania, takie jak zakotwienie szkieletowe z użyciem mikroimplantów i płytek kostnych,  technikę przyspieszonego leczenia ortodontycznego,  połączonego z kortykotomią, aparaty samoligaturujące oraz niewidoczny  system nakładek Clear Aligner, do korekty niewielkich wad zgryzu.

Dotychczas odbyła ok. 500 godzin szkoleń, prowadzonych przez wybitnych wykładowców polskich i zagranicznych. Jest członkiem International Association for Orthodontics i Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Prywatnie szczęśliwa mama córeczki Kamilki.

 

Lek.dent. Tomaszewska-Jaźwiec przyjmuje w Medessence we wtorki lub/i czwartki.

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę