ul. J. Kaczmarskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 10.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

Aneta Tomaszewska - Lekarz Stomatolog

empl-3

 

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji 

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych.

Swoją przygodę z ortodoncją, rozpoczęła na 3 roku studiów, asystując znakomitym lekarzom ortodontom, co pozwoliło jej zdobyć, już na tak wczesnym etapie edukacji, wiedzę praktyczną, na temat najnowocześniejszych metod leczniczych, stosowanych na całym świecie. 

Szczególnym tematem jej zainteresowań stały się problemy rozwoju narządu żucia, u pacjentów w wieku rozwojowym.

Po studiach, rozpoczęła specjalizację z zakresu stomatologii dziecięcej, w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. 

3-letni staż specjalizacyjny pozwolił jej na zdobycie doświadczenie klinicznego w pracy z dziećmi, cierpiącymi na poważne schorzenia ogólnoustrojowe. 

Brała udział w leczeniu stomatologicznym dzieci z chorobami onkologicznymi, kardiologicznymi, oraz chorych, z zaburzeniami układu immunologicznego.  Była członkiem zespołu lekarzy stomatologów, opiekujących się dziećmi, po przeszczepach narządów unaczynionych. Wykonywała również zabiegi stomatologiczne, w znieczuleniu ogólnym.

Obecnie studiuje ortodoncję, na jednym z najstarszych uniwersytetów stomatologicznych w Europie, Universita Degli Studi di Siena, we Włoszech, gdzie stale poszerza wiedzę teoretyczną oraz rozwija umiejętności kliniczne, zgodne ze światowymi standardami nowoczesnej ortodoncji . 

W codziennej pracy stosuje nowoczesne rozwiązania, takie jak zakotwienie szkieletowe z użyciem mikroimplantów i płytek kostnych,  technikę przyspieszonego leczenia ortodontycznego,  połączonego z kortykotomią, aparaty samoligaturujące oraz niewidoczny  system nakładek Clear Aligner, do korekty niewielkich wad zgryzu. 

Dotychczas odbyła ok. 500 godzin szkoleń, prowadzonych przez wybitnych wykładowców polskich i zagranicznych. Jest członkiem International Association for Orthodontics i Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. 

Prywatnie szczęśliwa mama córeczki Kamilki.

Odwiedź naszą klinikę

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

medessence.moko@gmail.com

J. Kaczmarskiego 56
02-679 Warszawa.
Wejście od tyłu bloku.
Stara nazwa ulicy to Modzelewskiego.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook/Medessence

logo-dark
Umów wizytę