ul. J. Kaczmarskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 10.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

Anna Stróżyńska-Sitkiewicz

Doktorantka w Zakładzie Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej WUM, Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie. Podczas studiów odbywała staże na uniwersytetach w Kanadzie (University od British Columbia) i Tajlandii (Mahidol University).

Zajmuje się stomatologią estetyczną i stomatologią zachowawczą. Specjalizuje aie w licówkach kompozytowych i wysoko estetycznych odbudowach. Regularnie uczestniczy w kursach i konferencjach stomatologicznych. Oprócz pracy klinicznej zajmuje się pracą naukową oraz prowadzi szkolenia z zakresu Radiologii Stomatologicznej ze szczególnym uwzględnieniem Tomografii Komputerowej (CBCT).

Praca z pacjentami daje jej dużo satysfakcji oraz nieustannie motywuje do poszerzania swoich umiejętności, jest cierpliwa i dokładna.

Odwiedź naszą klinikę

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

medessence.moko@gmail.com

J. Kaczmarskiego 56
02-679 Warszawa.
Wejście od tyłu bloku.
Stara nazwa ulicy to Modzelewskiego.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook/Medessence

logo-dark
Umów wizytę