Joanna Gilewicz - Chirurg, implantolog

empl-2

Joanna Gilewicz, chirurg i implantolog .W Medessence zajmuje się implantologią, chirurgią stomatologiczną i chirurgia periodontologiczną.

Aktywna i kreatywna w poszukiwaniach nowoczesnych i skutecznych metod leczenia.
Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W latach 2008-2009 uzyskała stypendium Erasmus na prestiżowym Georg-August-Universität Göttingen. 

W 2015 roku ukończyła studia Doktoranckie w Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie. 

Od 2012 pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo - Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej gdzie kończy specjalizację z chirurgii szczękowo - twarzowej.

Na bloku operacyjnym jest w swoim żywiole. Posiada duże doświadczenie przy rozległych zabiegach operacyjnych, które przekłada się na jakość i bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie. Dodatkowym atutem dr Joanny Gilewicz jest znajomość języków obcych, dzięki której komunikuje się z francuskojęzycznymi, angielskojęzycznymi oraz niemieckojęzycznymi  pacjentami. 

Komunikatywna, empatyczna i energiczna.
Ciągle się uczy i dokształca, żeby być jak najlepsza w tym co robi.

Uczestniczyła w kursach na 4 kontynentach.

Była prelegentem na licznych międzynarodowych konferencjach i kongresach dla lekarzy, a także prowadzącą kursy doszkalające. 

Poza pracą również bardzo aktywna – energię inwestuje w sportowe pasje – uprawia nurkowanie, narciarstwo oraz wakeboarding. Dużo podróżuje.

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę