ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Joanna Gilewicz - Chirurg, implantolog

empl-2

Joanna Gilewicz, chirurg i implantolog .W Medessence zajmuje się implantologią, chirurgią stomatologiczną i chirurgia periodontologiczną.

Aktywna i kreatywna w poszukiwaniach nowoczesnych i skutecznych metod leczenia.
Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W latach 2008-2009 uzyskała stypendium Erasmus na prestiżowym Georg-August-Universität Göttingen. 

W 2015 roku ukończyła studia Doktoranckie w Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie. 

Od 2012 pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo - Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej gdzie kończy specjalizację z chirurgii szczękowo - twarzowej.

Na bloku operacyjnym jest w swoim żywiole. Posiada duże doświadczenie przy rozległych zabiegach operacyjnych, które przekłada się na jakość i bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie. Dodatkowym atutem dr Joanny Gilewicz jest znajomość języków obcych, dzięki której komunikuje się z francuskojęzycznymi, angielskojęzycznymi oraz niemieckojęzycznymi  pacjentami. 

Komunikatywna, empatyczna i energiczna.
Ciągle się uczy i dokształca, żeby być jak najlepsza w tym co robi.

Uczestniczyła w kursach na 4 kontynentach.

Była prelegentem na licznych międzynarodowych konferencjach i kongresach dla lekarzy, a także prowadzącą kursy doszkalające. 

Poza pracą również bardzo aktywna – energię inwestuje w sportowe pasje – uprawia nurkowanie, narciarstwo oraz wakeboarding. Dużo podróżuje.

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
Umów wizytę