Aquagold Fine Touch – innowacyjna alternatywa dla mezoterapii igłowej

Aquagold Fine Touch to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg mikroiniekcji spersonalizowanego koktajlu środków bioaktywnych w skórę właściwą. Aplikator Aquagold jest opatentowanym mikrokanałowym urządzeniem I klasy medycznej, zarejestrowanym przez FDA. Posiada wszelkie rejestracje co znaczy że jest w pełni przebadanym, bezpiecznym urządzeniem. Ta rewolucyjna metoda aplikacji stanowi doskonałą alternatywę dla mezoterapii igłowej lub mikroigłowej, pozwalając uniknąć niedogodności związanych z tymi technikami, takimi jak np. ból czy siniaki.

 

Jak to działa?

Aplikator Aquagold za pomocą igieł o długości 0,6 mm wbija się w naskórek i w skórę właściwą i wprowadza preparat maksymalnie na tę określoną głębokość. Wykorzystywana jest przy tym opatentowana, wyjątkowa metoda mikrokanałowego, powtarzającego się ruchu, który dostarcza od 1200 do 2000 mikroiniekcji na minutę. Fiolkę z koktajlem można uzupełnić aż do 8 ml, mieszając dowolne preparaty ze sobą do zmaksymalizowania efektu terapii.

Aquagold

Co daje metoda Aquagold Fine Touch?

Dzięki bezpośredniej podaży dobranego do potrzeb klienta koktajlu środków bioaktywnych, możliwa jest wyjątkowo skuteczna stymulacja skóry. Terapia sprawia, że skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona, a zabieg nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych.
Sterylny i bezpieczny zabieg

Zabieg z aplikatorem Aquagold Fine Touch jest w pełni bezpieczny i sterylny, dzięki igłom jednorazowego użytku. Igiełki wykonane są z nierdzewnej stali medycznej (SUS 304), z 18% zawartości chromu, odpornego na korozję. Powoduje to, że ryzyko infekcji z rdzy lub w wyniku kontaktu z igłami będzie minimalne. Ponadto stal jest niemagnetyczna, co umożliwia stosowanie aplikatora u pacjentów z implantami oraz innymi metalowymi elementami w ciele.
Rezerwacje online
Dwadzieścia mikrokanałów w aplikatorze, pokrytych jest 24-karatowym stopem złota, zawierającym 99,9% czystego złota. Ten sterylny, hipoalergiczny materiał cechuje się minimalnym ryzykiem wywołania skórnej reakcji alergicznej. Warto też pamiętać o tym, że złoto jest przeciwutleniaczem wypierającym wolne rodniki, działa antybakteryjnie , co zapobiega powstaniu stanu zapalnego po zabiegu.
Precyzyjna kontrola aplikatora przy niewielkiej różnicy nacisku dłoni gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu nawet na cienkiej tkance skórnej, np. wokół oczu. Dzięki bardzo dokładnemu modelowaniu, lekarz ma pewność, że eliminuje problemy skórne, nie wywołując przy okazji urazu tkanki. Zabieg, przy odpowiedniej technice i wyczuciu operatora, nie pozostawia siniaków i innych widocznych śladów.

Alternatywa dla mezoterapii igłowej

Igły do mikroiniekcji mają średnicę 0,13 mm – to mniej niż ludzki włos. Dzięki temu, jak również dzięki znieczuleniu w kremie położonemu 20 min przed zabiegiem, pacjent nie odczuwa bólu podczas zabiegu. Mikroiniekcja jest bezbolesnym, nieinwazyjnym zabiegiem stanowiącym najbardziej nowoczesną alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej lub mikroigłowej.

Oferta Aquagold Fine Touch w Medessence

Medessence stawia na innowacyjne rozwiązania, dlatego wprowadziło do swojej oferty zabiegi z użyciem aplikatora Aquagold. Cena terapii zależna jest od obszaru zabiegowego – może on zostać przeprowadzony na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach lub dowolnym obszarze wymagającym interwencji. Na koszt składa się również ilość zużytego preparatu oraz jego jakość . Aquagold Fine Touch jest zabiegiem cieszącym się dużym zainteresowaniem w USA , znanym za oceanem od wielu lat. Przewaga i nietuzinkowość tego zabiegu polega na tym że jest to jedyny do tej pory na rynku aplikator i metoda, dzięki której możemy zaopatrzyć skórę np. w toksynę botulinową. Właśnie tak!

Z roku na rok odkrywamy coraz to nowsze zastosowania botoksu. Okazuje się że toksyna w odpowiedniej dawce podana w skórę ( nie mięśnie) zwęża pory i nadaje twarzy bardzo wypoczęty wygląd. Regularne użycie aplikatora Aquagold w połączeniu ze spersonalizowanym mezokoktajlem, będącym odpowiedzią na potrzeby skórne to wspaniała broń przeciwko:
- zmęczonej, poszarzałej buzi
- odwodnionej skórze
- rozszerzonym porom
- pierwszym oznakom starzenia - drobnym zmarszczkom

Ostateczny koszt wiąże się również z liczbą wykupionych zabiegów . Każda skóra jest inna i starzeje się w inny sposób i w innym wieku . W związku z tym ma różne potrzeby .

Zapraszamy do kontaktu z recepcjonistką- Panią Karoliną lub Panią Aleksandrą, aby uzyskać więcej informacji.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę