Mezoterapia

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, również w Medessence . Polecana zarówno dla skóry młodej – jak i  skóry starzejącej się – z utratą gęstości, jędrności, elastyczności, poszarzałej lub zmęczonej.  Doskonale nawilża i rewitalizuje skórę, w zależności od dobranego preparatu spełnia również inne funkcje: rozświetla, stymuluje, rozjaśnia, wyrównuje koloryt, wygładza. Skóra wygląda zdrowiej i promienniej.
Rezerwacje online

Preparaty do mezoterapii stanowią bogaty koktajl kwasu hialuronowego i innych aktywnych składników (minerałów, koenzymów, peptydów, witamin, kwasów nukleinowych itd.), które znakomicie wpływają na jakość naszej skóry. Preparat w zależności od potrzeb danej skóry i oczekiwań pacjenta jest dobierany przez lekarza indywidualnie.

Poprzez wstrzyknięcie preparatu śródskórnie lub podskórnie, poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. Działa tez jako wypełniacz do drobniutkich zmarszczek np. zmarszczek śmiechu, zmarszczek palacza czy kurzych łapek .

Zabiegi mezoterapii igłowej również stosujemy w profilaktyce przebarwień skóry, plam starczych, piegów, leczenia zmian potrądzikowych, w profilaktyce i leczeniu cellulitu, przerzedzenia włosów a nawet łysienia andorogenowego jak również w leczeniu blizn, keloidów  i rozstępów. Zaletą mezoterapii igłowej jest również możliwość łączenia jej z innymi zabiegami medycyny estetycznej np. peelingami medycznymi, które dodatkowo poprawiają dystrybucję wstrzykiwanych substancji.

Przed zabiegiem mezoterapii igłowej konieczny jest demakijaż i dokładna dezynfekcja skóry. Do zabiegu lekarz używa malutkich igieł do tzw. mikro nakłuć. Zabieg sam w sobie nie jest bolesny, ale dla niektórych pacjentów niesie ze sobą uczucie dyskomfortu i delikatnego szczypania. Po zabiegu lekarz aplikuje na twarz krem regenerujący. Mimo wszystko, bezpośrednio po – skóra może być lekko zaróżowiona, pod palcami mogą być wyczuwalne grudki, które w zależności od użytego preparatu i techniki mogą utrzymać się kilka godzin, kilka dni lub….. może  nie być ich wcale. Skóra może też być tkliwa do 2-3 dni.

Pozabiegowo:

Przez kilka dni nie pij alkoholu, nie korzystaj z sauny i solarium. Stosuj spf 50 oraz kremy regenerujące.

Najwspanialsze rezultaty osiąga się po serii kilku – najlepiej minimum 4  zabiegów. W zależności od preparatu, zwykle co 2 do 4 tygodni. Niestety czasem trzeba się uzbroić w cierpliwość, zwykle 2 zabiegi nie przynoszą rezultatów o jakich marzycie. Tyczy to się wszystkich mezoterapii z wyjątkiem Juvederm Volite. Juvederm Volite jest na tyle skutecznym preparatem, że użyte 2 ampułki podczas jednej wizyty przynoszą bardzo dobry rezultat na minimum pół roku.

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

Już teraz zapłać przez Mediraty 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę