ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 10.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 10:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Polecana zarówno dla skóry młodej – jak i  skóry starzejącej się - z utratą gęstości, jędrności, elastyczności, poszarzałej lub zmęczonej.  Doskonale nawilża i rewitalizuje skórę, w zależności od dobranego preparatu spełnia również inne funkcje: rozświetla, stymuluje, rozjaśnia, wyrównuje koloryt, wygładza. Skóra wygląda zdrowiej i promienniej.

Preparaty do mezoterapii stanowią bogaty koktajl kwasu hialuronowego i innych aktywnych składników (minerałów, koenzymów, peptydów, witamin, kwasów nukleinowych itd.), które znakomicie wpływają na jakość naszej skóry. Preparat w zależności od potrzeb danej skóry i oczekiwań pacjenta jest dobierany przez lekarza indywidualnie.

Poprzez wstrzyknięcie preparatu śródskórnie lub podskórnie, poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. Działa tez jako wypełniacz do drobniutkich zmarszczek np. zmarszczek śmiechu, zmarszczek palacza czy kurzych łapek .

Zabiegi mezoterapii igłowej również stosujemy w profilaktyce przebarwień skóry, plam starczych, piegów, leczenia zmian potrądzikowych, w profilaktyce i leczeniu cellulitu, przerzedzenia włosów a nawet łysienia andorogenowego jak również w leczeniu blizn, keloidów  i rozstępów. Zaletą mezoterapii igłowej jest również możliwość łączenia jej z innymi zabiegami medycyny estetycznej np. peelingami medycznymi, które dodatkowo poprawiają dystrybucję wstrzykiwanych substancji.

Przed zabiegiem mezoterapii igłowej konieczny jest demakijaż i dokładna dezynfekcja skóry. Do zabiegu lekarz używa malutkich igieł do tzw. mikro nakłuć. Zabieg sam w sobie nie jest bolesny, ale dla niektórych pacjentów niesie ze sobą uczucie dyskomfortu i delikatnego szczypania. Po zabiegu lekarz aplikuje na twarz krem regenerujący. Mimo wszystko bezpośrednio po - skóra może być lekko zaróżowiona, pod palcami mogą być wyczuwalne grudki, które w zależności od użytego preparatu i techniki mogą utrzymać się kilka godzin, kilka dni lub może nie być ich wcale. Skóra może też być tkliwa do 2-3 dni.

Pozabiegowo: nie masować skóry poddanej zabiegowi w tym samym dniu. Przez kilka dni nie można pić alkoholu, nie korzystać z sauny i solarium. Więcej zaleceń otrzymuje pacjent na miejscu w naszej klinice.

Najwspanialsze rezultaty osiąga się po serii kilku - najlepiej od 4 - 6 zabiegów. W zależności od preparatu. Co tydzień lub co 4 – 6 tygodni.

MEZOTERPIA PROSTOKAT-2

Cennik Usług

MEZOTERAPIA IGŁOWA (nawilżanie, odbudowa, rewitalizacja, poprawa napięcia skóry):

Cytocare S line 3ml

750 zł

Aquashine 2ml

750 zł

Cytocare 532 5ml

400 zł

Stretchcare 5ml

400 zł

Jelevel 2ml

750 zł

Tyosal Redensity I 1ml

800 zł

Restylane Vital Skinbooster

750 zł

Skin R

400 zł

Princess Rich

600 zł

Dermaheal HSR, SB, SR 5ml

400 zł

Juvederm Volite

1 100 zł

Celluform 5ml

400 zł

Celluform 5ml

400 zł

ZABIEGI NA SKÓRĘ GŁOWY, WŁOSY:

Dermaheal HL

300 zł

Osocze bogatopłytkowe

400 zł

Przy jednorazowym zakupie serii 4 zabiegów

1 200 zł

Dr Cyj hair filler

700 zł

Przy jednorazowym zakupie serii 4 zabiegów

2 400 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

Już teraz zapłać przez Mediraty 

Podaj Preferowany termin wizyty

Zamów wizytę

Umów wizytę