ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 10.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 10:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Nici liftingujące

Nici liftingujące DARVIN zbudowane  z polikaprolaktonu, który doskonale stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Nici DARVIN zostały stworzone do zabiegów regeneracyjnych w przypadku wiotkości skóry m.in. : policzków, podbródka, szyi czy dekoltu. Zaaplikowanie odpowiedniej ilości nici jest gwarantem wzmocnienia skóry, eliminacji / redukcji wiotkości oraz subtelnego liftingu.

Przewagą nici Darwin nad nićmi PDO jest unikatowa i trójwymiarowa struktura nici składająca się z wiązki włókien mających różny stopień polimeryzacji. Włókna te mają różną trwałość tzn. różny czas potrzebny do ich rozkładu w skórze. Filamenty nisko usieciowane szybko rozkładają się w skórze i powodują natychmiastowe powstawanie kwasu hialuronowego a tym samym - wzrost nawilżenia skóry. Cząsteczki o dłuższym czasie rozpadu stymulują tkankę mechanicznie do produkcji nowych włókien kolagenu, dzięki czemu skóra staje się mocniejsza i bardziej jędrna. Dzięki tej złożonej budowie nici liftingujące DARVIN zapewniają  długotrwałą stymulację skóry trwającą nawet 4 - 5 miesięcy. Nici te cechuje: elastyczność i duża siła naciągu (jedna nić potrafi „udźwignąć ciężar  o masie 1,5 kg"). Po zabiegu nie są wyczuwalne przez skórę.

NICI liftingujące Aptos

APTOS będący absolutnym hitem medycyny estetycznej Nici liftingujące APTOS wyróżniają się różnorodnością, szerokim spectrum zastosowań a także budową samego produktu m.in. posiadają opatentowany systemem wypustów. To rozwiązanie oparte na innowacyjnych rozwiązaniach, którego wysoka efektywność zabiegowa bazuje na długoletnich badaniach naukowych i doświadczeniu, twórcy technik liftingu za pomocą nici i jednocześnie założyciela firmy APTOS  - dr Marlena Sulamanidze.

Nici liftingujące Aptos stosujemy na twarz i ciało. Przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, dla wszystkich, którzy zaobserwowali rozpoczynające się procesy starzenia objawiające się utratą jędrności i gęstości skóry, opadaniem tkanek miękkich, pojawieniem się płytkich lub głębokich zmarszczek, zmianą konturu i owalu twarzy. To zabieg o wysokiej, natychmiastowej oraz postępującej skuteczności zabiegowej, w zakresie liftingu twarzy i szyi (a także dekoltu, wewnętrznej strony ud i ramion, piersi czy okolic kolan itp.), porównywalnego z efektami operacji chirurgicznych.

Zabieg  wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na podskórnym wprowadzeniu  odpowiedniego modelu nici APTOS w celu utworzenia silnie podtrzymującego szkieletu. Efekty utrzymują się nawet do trzech lat. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a okres gojenia po zabiegu trwa około dwóch tygodni, ale już po kilku dniach można wrócić do aktywnego życia.

PRZYGOTOWANIE:

Decydując się na zabieg wykorzystujący nici liftingujące warto wykonać podstawowe badania, takie jak: morfologia, OB, krzepliwość APTT lub skontaktować się z lekarzem rodzinnym w celu wykluczenia przeciwwskazań typowych dla zabiegów medycyny estetycznej.

PO ZABIEGU:

W ciągu 24 godzin od wykonania zabiegu zaleca się zimne okłady i przecieranie punktów wkłucia preparatem na bazie spirytusu. Przez kilka dni należy powstrzymywać się od picia gorących napojów, a przez dwa tygodnie alkoholu. Należy też ograniczyć aktywność mimiki twarzy, wysiłek fizyczny, nie stosować masaży i zabiegów intensywnie rozgrzewających.

NICI liftingujące APTOS inicjują wieloetapowy proces odnowy:

 • Wprowadzone nici grupują tkanki i naprowadzają je na właściwe położenie
 • Wokół nici powstaje tkanka włóknista, która tworzy podskórny stelaż, wzmacniając tkanki i utrzymując je w żądanej pozycji
 • Po 6 miesiącach: nić zaczyna się powoli rozpuszczać uwalniając do organizmu składniki stymulujące naturalną biorewitalizację, poprawiając strukturę skóry na lata, sam efekt liftingu utrzymuje się do 2-3 lat
 • APTOS nr 1 na świecie - pierwsze nici do zabiegów liftingujących i największa ilość certyfikatów i patentów dla nowych produktów i rozwiązań
 • Zabiegi mogą być wykonywane tylko przez certyfikowanych lekarzy APTOS

Przeciwwskazania do zabiegów z użyciem Nici liftingujących:

 • Choroba nowotworowa
 • Kolagenoza
 • Zaburzenia psychiczne
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Zmiany chorobowe skóry
 • Stany zapalne
nici liftingujace prostokat-2

Cennik Usług Nici Liftingujących

Aptos - całkowity lifting

Od 2 500 zł

PDO - 1 nitka

80 zł

PDO - 10 nitek i więcej

10 %

First Lift Barb - Barb 4d - 1 nitka

500 zł

Powyżej - 4 nitek

400 zł / szt

Nici Darwin- 1 nitka

100 zł

Nici Darwin - 10 nitek i więcej

10 %

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Już teraz zapłać przez Mediraty 

Podaj Preferowany termin wizyty

Zamów wizytę

Umów wizytę