Nici liftingujące

Nici liftingujące DARVIN zbudowane  z polikaprolaktonu, który doskonale stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Nici DARVIN zostały stworzone do zabiegów regeneracyjnych w przypadku wiotkości skóry m.in. : policzków, podbródka, szyi czy dekoltu. Zaaplikowanie odpowiedniej ilości nici jest gwarantem wzmocnienia skóry, eliminacji / redukcji wiotkości oraz subtelnego liftingu.
Rezerwacje online
Przewagą nici Darwin nad nićmi PDO jest unikatowa i trójwymiarowa struktura nici składająca się z wiązki włókien mających różny stopień polimeryzacji. Włókna te mają różną trwałość tzn. różny czas potrzebny do ich rozkładu w skórze. Filamenty nisko usieciowane szybko rozkładają się w skórze i powodują natychmiastowe powstawanie kwasu hialuronowego a tym samym - wzrost nawilżenia skóry. Cząsteczki o dłuższym czasie rozpadu stymulują tkankę mechanicznie do produkcji nowych włókien kolagenu, dzięki czemu skóra staje się mocniejsza i bardziej jędrna. Dzięki tej złożonej budowie nici liftingujące DARVIN zapewniają  długotrwałą stymulację skóry trwającą nawet 4 - 5 miesięcy. Nici te cechuje: elastyczność i duża siła naciągu (jedna nić potrafi „udźwignąć ciężar  o masie 1,5 kg"). Po zabiegu nie są wyczuwalne przez skórę.

NICI liftingujące Aptos

APTOS będący absolutnym hitem medycyny estetycznej Nici liftingujące APTOS wyróżniają się różnorodnością, szerokim spectrum zastosowań a także budową samego produktu m.in. posiadają opatentowany systemem wypustów. To rozwiązanie oparte na innowacyjnych rozwiązaniach, którego wysoka efektywność zabiegowa bazuje na długoletnich badaniach naukowych i doświadczeniu, twórcy technik liftingu za pomocą nici i jednocześnie założyciela firmy APTOS  - dr Marlena Sulamanidze.

Nici liftingujące Aptos stosujemy na twarz i ciało. Przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, dla wszystkich, którzy zaobserwowali rozpoczynające się procesy starzenia objawiające się utratą jędrności i gęstości skóry, opadaniem tkanek miękkich, pojawieniem się płytkich lub głębokich zmarszczek, zmianą konturu i owalu twarzy. To zabieg o wysokiej, natychmiastowej oraz postępującej skuteczności zabiegowej, w zakresie liftingu twarzy i szyi (a także dekoltu, wewnętrznej strony ud i ramion, piersi czy okolic kolan itp.), porównywalnego z efektami operacji chirurgicznych.

Zabieg  wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na podskórnym wprowadzeniu  odpowiedniego modelu nici APTOS w celu utworzenia silnie podtrzymującego szkieletu. Efekty utrzymują się nawet do trzech lat. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a okres gojenia po zabiegu trwa około dwóch tygodni, ale już po kilku dniach można wrócić do aktywnego życia.

PRZYGOTOWANIE:

Decydując się na zabieg wykorzystujący nici liftingujące warto wykonać podstawowe badania, takie jak: morfologia, OB, krzepliwość APTT lub skontaktować się z lekarzem rodzinnym w celu wykluczenia przeciwwskazań typowych dla zabiegów medycyny estetycznej.

PO ZABIEGU:

W ciągu 24 godzin od wykonania zabiegu zaleca się zimne okłady i przecieranie punktów wkłucia preparatem na bazie spirytusu. Przez kilka dni należy powstrzymywać się od picia gorących napojów, a przez dwa tygodnie alkoholu. Należy też ograniczyć aktywność mimiki twarzy, wysiłek fizyczny, nie stosować masaży i zabiegów intensywnie rozgrzewających.

NICI liftingujące APTOS inicjują wieloetapowy proces odnowy:

 • Wprowadzone nici grupują tkanki i naprowadzają je na właściwe położenie
 • Wokół nici powstaje tkanka włóknista, która tworzy podskórny stelaż, wzmacniając tkanki i utrzymując je w żądanej pozycji
 • Po 6 miesiącach: nić zaczyna się powoli rozpuszczać uwalniając do organizmu składniki stymulujące naturalną biorewitalizację, poprawiając strukturę skóry na lata, sam efekt liftingu utrzymuje się do 2-3 lat
 • APTOS nr 1 na świecie - pierwsze nici do zabiegów liftingujących i największa ilość certyfikatów i patentów dla nowych produktów i rozwiązań
 • Zabiegi mogą być wykonywane tylko przez certyfikowanych lekarzy APTOS

Przeciwwskazania do zabiegów z użyciem Nici liftingujących:

 • Choroba nowotworowa
 • Kolagenoza
 • Zaburzenia psychiczne
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Zmiany chorobowe skóry
 • Stany zapalne
nici liftingujace prostokat-2

Cennik Usług Nici Liftingujących

Aptos - całkowity lifting

Od 2 500 zł

PDO - 1 nitka

80 zł

PDO - 10 nitek i więcej

10 %

First Lift Barb - Barb 4d - 1 nitka

500 zł

Powyżej - 4 nitek

400 zł / szt

Nici Darwin- 1 nitka

100 zł

Nici Darwin - 10 nitek i więcej

10 %

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Już teraz zapłać przez Mediraty 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę