ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Rozpuszczanie ust

Medycyna estetyczna oferuje w ramach swoich usług wiele zabiegów, wśród których należy wymienić również zabieg z użyciem hialuronidazy. Jest to procedura, w czasie której dochodzi do rozpuszczania kwasu hialuronowego, będącego wypełniaczem między innymi ust. Jest to wysoce bezpieczny, skuteczny i bezbolesny zabieg przywracający naturalne piękno, którego efekty są natychmiastowe! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego zespołu lekarskiego w medessence w Warszawie, który sprostał już oczekiwaniom wielu Klientów!

Rozpuszczanie ust - mocne strony zabiegu

Hialuronidaza to naturalny enzym często pozyskiwany z jadu węży lub owadów błonkoskrzydłych. Jego użycie przyczynia się do natychmiastowej depolimeryzacji zastosowanego kwasu hialuronowego jako wypełniacza w czasie licznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Może zdarzyć się, że zostanie niewłaściwie wprowadzony pod skórę, w zbyt dużej ilości lub przyczynił się do powstania asymetrii. Są to najczęstsze przyczyny, za sprawą których wykonujemy rozpuszczanie wypełniacza ust w medessence w Warszawie.

Zabieg hialuronidazy charakteryzuje się wysoką skutecznością. Jednocześnie jest to szybka i bezpieczna procedura, która nie wymaga długiego procesu rekonwalescencji. Efekty leczenia są natychmiastowe, ponieważ przebieg całej procedury nadzoruje i wykonuje specjalista medycyny estetycznej. Zabieg hialuronidazy ust, czyli rozpuszczenia niechcianego kwasu hialuronowego, jest również często wybierany przez Pacjentki, które chcą wrócić do w pełni naturalnego wyglądu oraz uzyskać pierwotny kształt swoich ust.

Wskazania do wykonania zabiegu hialuronidazy

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jako wypełniacza są obecnie bardzo często wybierane przez Klientów. Niestety w wielu gabinetach nie są przeprowadzane właściwie, doprowadzając do nieco karykaturalnego efektu i wówczas bezpiecznie jest po prostu usunąć jego zawartość z danej partii ciała. Wskazaniem do wykonania hialuronidazy jest z pewnością nadmiernie zaaplikowana ilość wypełniacza. To także jego zbyt płytka aplikacja, która przyczynia się do powstania nierówności oraz grudek pod skórą. Zdarza się również, że wypełniacz może się przemieścić lub też nie jest tolerowany przez ludzki organizm. Warto nadmienić, że hialuronidaza jest również stosowana w przypadku niewłaściwie dobranego preparatu. Jeśli są Państwo niezadowoleni z wykonanej w danym gabinecie usługi, serdecznie zapraszamy do naszej kliniki medessence w Warszawie w celu skorzystania z zabiegu rozpuszczania kwasu hialuronowego z ust lub innych części ciała.

wypełniacze

Cennik Usług

RESTYLANE KYSSE, DEFYNE ,PRINCESS FILLER, JUVEDERM 3

1 ampułka kwasu hialuronowego (1ml)
niezależnie od preparatu

900 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

 

Już teraz zapłać przez Mediraty 

Podaj Preferowany termin wizyty

Zamów wizytę

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę