Rozpuszczanie ust

Rozpuszczanie ust

Medycyna estetyczna oferuje nieskończoną ilość możliwości zabiegowych . Od przybywających z roku na rok preparatów, firm na rynku , urządzeń czy metod leczenia można dostać zawrotu głowy... W medycynie jak w kinie, wszystko jest możliwe i okazjonalnie zdarzają się niepowodzenia bądź powikłania. Tylko ten co nic nie robi, nie ma powikłań. Ale grunt to umieć sobie z nimi radzić i w porę reagować na nieporządane sytuacje. Jednym z zabiegów, który cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym. Prawda jest taka, że odsetek niepowodzeń jest również wysoki biorąc pod uwagę fakt, że modelowaniem ust parają się osoby niewykwalifikowane , po kursach on-line, bez wykształcenia medycznego.
Rezerwacje online
Grudki, wałeczki , depozyty kwasu hialuronowego powyżej czerwieni wargowej to nieprawidłowości , które należy rozpuścić za pomocą hialuronidazy. W przypadku wystąpienia grudek czy wałeczków rośnie ryzyko biofilmu. To ryzyko jest naprawdę duże zwłaszcza przy towarzyszących stanach zapalnych w obrębie zębów i kości , dlatego tak uczulamy by najpierw zadbać o czystość, zdrowie i ogólnie dobrą kondycję uzębienia. Wracając do wypełniaczy.... jeśli kwas hialuronowy zalega powyżej czerwieni wargowej wygląda to zwykle nieestetycznie i nienaturalnie. I jak na złość , metabolizm kwasu jest w tym rejonie znacznie wolniejszy i może trwać latami. Nie warto czekać .

Z pomocą przychodzi zabieg z użyciem hialuronidazy, w czasie której dochodzi do rozpuszczania kwasu hialuronowego. Jest on skuteczny i szybko przywraca naturalne piękno. Efekty są natychmiastowe! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego zespołu lekarskiego w Medessence w Warszawie, który sprostał już oczekiwaniom wielu Pacjentów.

Kilka słów o hialuronidazie.

Hialuronidaza to naturalnie występujący białkowy enzym -hydrolaza.

W genomie człowieka znanych jest 6 genów kodujących hialuonidazy: Hyal -1 , Hyal -2 , Hyal -3, Hyal – 4, PH-20/Spam1, Phyal-1 zlokalizowane na chromosomach 3p21.3 oraz 7g31.3

Hialuronidaza bierze udział w naturalnych procesach biologicznych, np. zapłodnieniu u ludzi

nasileniu stopnia chorobotwórczości bakterii poprzez wzrost ich ruchliwości i dostępności w tkankach człowieka.

Jeśli chodzi o hialuronidazę używaną do zabiegu jest ona zwykle pochodzenia zwierzęcego, najczęściej wołowa lub owcza . Jej użycie przyczynia się do natychmiastowej degradacji wypełniacza, w tym przypadku usieciowanego kwasu hialuronowego.

Hialuronidazę zawiera też jad owadów błonoskrzydłych np.: pszczoły , osy , szerszenie, klecanki.

Zawarta jest również w jadzie żmijowatych, grzechotników i ślinie pijawek. Po użądleniu skóry przez owada hialuronidaza pozwala na rozprzestrzenianie się w tkankach histaminy, serotoniny, acetylocholiny, kinin powodujących ból , zaczerwienienie, obrzęk w miejscu ukłucia i reakcje ogólnoustrojowe.

HIALURONIDAZA używana w gabinecie medycyny estetycznej jest produktem używanym off – label to znaczy poza wskazaniami zawartymi w Charakterystyce Produktu Leczniczego.

 

Wskazania do wykonania zabiegu  z użyciem hialuronidazy w gabinecie medycyny estetycznej.

 • Jest to najpewniejsze i najskuteczniejsze antidotum na:
  grudki , wałeczki w ustach mogące skutkować ziarniniakami, guzkami zapalnymi
 • asymetrie na skutek źle podanego lub przemieszczonego materiału ( wypełniacza)
 • zbyt dużą ilość podanego preparatu w danej okolicy
 • zbyt płytko podany preparat ( prześwitujący wypełniacz)
 • źle dobrany wypełniacz ( np. zbyt twardy , wyczuwalny podczas mimiki)
 • jako pierwsza pomoc w przypadku okluzji naczynia ( w celu uniknięcia najgroźniejszych powikłań typu martwica tkanek)

Jeśli są Państwo niezadowoleni z usługi wykonanej w innym gabinecie , serdecznie zapraszamy do naszej kliniki Medessence w Warszawie w celu skorzystania z zabiegu rozpuszczania kwasu hialuronowego z ust lub innych okolic. Niechciany kwas czy wygląd ust daleki od ideału to bolączka wielu pacjentów . Rozwiązanie jest proste i na wyciągnięcie ręki . Zapraszamy!

Jak wygląda zabieg?

 1. Zebranie wywiadu, rozmowa na temat oczekiwań i badanie palpacyjne danej okolicy.  Podpisanie zgody na zabieg.
 2. Wykonanie próby uczuleniowej – śródskórnej iniekcji na przedramieniu i odczyt próby po pół h.
 3. Jeśli próba jest ujemna - wykonanie zabiegu w znieczuleniu nasiękowym i intensywny masaż.
 4. Jeśli próba jest dodatnia – zastosowanie hialuronidazy roślinnej hipoalergicznej ( mniej skutecznej) w znieczuleniu nasiękowym i intensywny masaż.
 5. Kontrola po 2- 3 tygodniach. Około 50% efektu rozpuszczenia udaje się uzyskać w pierwszej dobie , na ostateczny efekt trzeba poczekać około 2 tygodni.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

 

wypełniacze

Cennik Usług

Pojedyńczy zabieg z użyciem hialuronidazy

800 zł

próba uczuleniowa

w cenie zabiegu

 

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

 

Już teraz zapłać przez Mediraty 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę