Wypełniacze

Kwas hialuronowy to związek  chemiczny naturalnie występujący w naszym organizmie. Jego zadaniem jest utrzymanie wody w tkankach. Wraz z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom (cząsteczka kwasu wiąże 40 razy więcej wody niż sama waży) pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kolagenu, struktury kostne  wiekiem maleją , następuje zmiana rozkładu poduszeczek tłuszczowych na twarzy  . Wszystko to prowadzi nie tylko do zwiotczenia skóry i pojawienia się zmarszczek czy  bruzd i ale również do zmiany kształtu twarzy. Pojawiają się chomiki, cienie pod czami pogłebiają się, twarz zaczyna przybierać zmęczony wygląd. Oczywiście u każdego pacjenta ten proces zachodzi w innym tempie i innym wieku , dlatego nie ma jasno określonej granicy kiedy powinno się zacząć romans z medycyną estetyczną. Najważniejszym czynnikiem decydującym za lub przeciw zabiegom medycyny estetycznej jest nasze postrzeganie siebie i osobista satysfakcja lub jej brak z kondycji skóry.

 

 

 
Rezerwacje online

Preparaty z kwasem hialuronowym zapewniają kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, jak również do poprawy konturów twarzy (nici hialuronowe, wolumetria) . Popularne jest modelowaniae ust , niechirugiczna plastyka nosa, czy wypełnianie doliny łez.

Wypełnianie zmarszczek dokonuje się poprzez iniekcje w odpowiednią głębokość skóry, a różne cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego nie są permanentne.
Organizm ludzki posiada własny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego. Podany kwas hialuronowy utrzymuje się zwykle od 6 do 18 miesięcy, po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).

                         

Jak przebiega i ile trwa zabieg?
Zabiegi nie wymagają specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Dla podniesienia komfortu, skórę przed zabiegiem można znieczulić kremem znieczulającym . Usta i niektóre okolicy twarzy znieczulamy znieczuleniem dentystycznym. Modelowanie ust jest dzięki temu atraumatyczne .
Zabieg trwa ok. 30 minut. Efekt jest natychmiastowy. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i obrzęknięta. Objawy te ustępują w przeciągu kilku godzin. Może się  też pojawić siniaczek, jak przy każdym zabiegu związanym z nakłuwaniem . Na koniec zabiegu lekarz kładzie krem regenerujący i przekazuje zalecenia pozabiegowe.

W Medessence,  dr Cytrynowicz oraz Karolina Wojtiuk pracuje na renomowanych i znakomicie przebadanych markach wypełniaczy, które zapewniają świetne efekty.

 

 

 

 

 

 

Cennik Usług

KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIACZE PRINCESS, RESTYLANE, STYLAGE, SINGFILLER.

1 ampułka Princess ( 1ml)

800 zł

1 ampułka Restylane ( 1ml) - 1 000 zł

PROMOCJA - 900 zł

2 amp. Restylane ( 2ml)

1 700 zł

1 amp. Princess Volume PLUS

800 zł

2 amp. PRINCESS VOLUME PLUS

1 500 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Już teraz zapłać przez Mediraty 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę