Nasz zespół

Nasz zespół

Medycyna estetyczna

Olga Cytrynowicz

Właścicielka centrum stomatologii i medycyny estetycznej Medessence

Lekarz dentysta od 2009 roku i absolwentka podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r.

W Medessence przyjmuje pacjentów w zakresie medycyny estetycznej oferując zabiegi wolumetryczne z użyciem kwasu hialuronowego lub stymulatorów . Fanka neuromodulatorów i nade wszystko - naturalnych efektów zabiegowych .

 

Zobacz więcej ... 

Karolina Wojtiuk

Kosmetolog , absolwentka  WSIIZ w Warszawie.
Od wielu lat prężnie działa w branży beauty. Dzięki pracy jako wizażystka wyróżnia ją pewna ręka i unikatowa umiejętnośc wydobywania piękna z każdej kobiety.
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i pogłebia wiedzę.
Poza studiami- uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu zabiegów medycyny estetycznej, webinarach  i warsztatach.
Karolina jest w pełni świadomym , ostrożnym i bardzo opiekuńczym zabiegowcem, a jej głównym celem
jest bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. Karolina wykonuje w Medessence zabiegi modelowania ust kwasem hialuronowym swoją autorską techniką
oraz zabiegi pielęgnacyjne takie jak mezoterapia igłowa, Dermapen  stymulatory tkankowe oraz peelingi chemiczne.

Stomatologia

Stomatologia zachowawcza, endodoncja , stomatologia dziecięca, protetyka (wypełnienia estetyczne, endokorony,   protetyka stała i ruchoma, implantoprotetyka, licówki ceramiczne, bonding):

Martyna Sobczyńska

Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Już podczas studiów uczestniczyła w branżowych konferencjach, głównie w obszarze zainteresowań stomatologią estetyczną, protetyką, okluzją oraz endodoncją ,które poszerzały wiedzę i kształtowały zainteresowania kliniczne.

Dzięki pracy w doświadczonym zespole wzbogaciła swoje doświadczenie o cenne umiejętności, które umożliwiają trafną diagnozę pacjenta oraz skuteczne leczenie.

Pani doktor aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim.

Zobacz więcej ... 

Małgorzata Olszewska

W 2009 roku ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lekarz z ogromnym sercem dla ludzu i pasją do zawodu . Dała się poznać na Instagramie  jako @dentysta_lala, gdzie sukcesywnie przemyca wiedzę medyczną i zaciekle walczy o świadomość i zdrowe zęby Polaków.

W Medessence lek. dent. Małgorzata przyjmuje dorosłych i dzieci . Niezwykle delikatna , skrupulatna i szczegółowa. Z sympatią i troską przeprowadzi Cie przez cały proces leczenia i zaszczepi w Tobie dobre nawyki.

Prywatnie dumna  mama Alicji i Adasia.

Dr Małgorzata przyjmuje u nas we wtorki 9:30 - 14:00.

Karolina Mikołajczak

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny . Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i jest ogromną pasjonatką leczenia pod mikroskopem od wielu lat. Zanim dołączyła do Medessence była ostatnią deską ratunku dla naszych najtrudniejszych przypadków.... Prywatnie  jest mamą zwariowanego, uśmiechniętego 9latka .  Sama jest ogromną fanką Vintage - uwielbia odwiedzać targi staroci i antykwariaty oraz oglądać francuskie kino.  W wolnym czasie biega i zajada się serami 🙂

W Medessence dr Karolina przyjmuje w czwartki od 9-19

Paulina Witkowska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Paulina na bieżąco podnosi swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych szkoleniach i zdobywa wiedzę pod okiem wielu znakomitych lekarzy z całego świata.

Swoje działania skupia na stomatologii estetycznej i ortodoncji. Jest spokojna, cierpliwa i delikatna. Potrafi przełamać strach pacjenta i wprowadzić miłą atmosferę w trakcie każdego zabiegu. Jej nadrzędnym celem jest bezstresowe i precyzyjne leczenie , takie, które z pewnością zaspokoi Państwa wymagania zdrowotne i estetyczne.

 

Izydora Polkowska

Lekarz stomatolog , ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . W swoim dorobku ma również ukończone Techniki Dentystyczne i wieloletnie doświadczenie w zawodzie.

Dr Izydora zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczo - protetycznym . Planując odbudowy zwarcia zawsza ma na uwadze prawidłowe pozycje w stawach skroniowo - żuchwowych. Nie ustępuje w ciągłym kształceniu się  i doskonaleniu umiejętności .

Prywatnie dzielna mama wspaniałych chłopaków -Zacharego i Nataniela .

W Medessence przyjmuje we wtorki 9-20 oraz piątki od 9-15.

Yelyzaveta Bushynska

Absolwentka stomatologii na  Uniwersytecie Medycznym  w Połtawie.

Elżbieta jest młodą, utalentowaną dentystką  z Ukrainy.
Jej credo zawodowe  to leczenie bez bólu. Oprócz funkcjonalnego leczenia stomatologicznego zawsze dba o estetykę wykonywanych prac .  Każdego pacjenta otacza niezwykłą uwagą, troską i miłością. Zapraszamy na konsultacje i leczenie zachowawcze:)

--

Ortodoncja

Aneta Tomaszewska-Jaźwiec

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych...

Zobacz więcej ... 

 

Aleksandra Łazorko

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i ruchomymi.
Wciąż rozwija swoją wiedzę i umiejętności pracując klinicznie pod okiem doświadczonych specjalistów, a także uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego...

Zobacz więcej ... 

Chirurgia stomatologiczna, Implantologia

EWA WROCHNA

Specjalistka chirurgii stomatologicznej.  Pracownik Oddziału Chirurgii Szczękowo - Twarzowej i Poradni Chirurgii Stomatologicznej od 2010 roku, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestniczka licznych kongresów i kursów polskich oraz zagranicznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej, periodontologii, stomatologii estetycznej, członek OSIS-Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej; PTCHJUiCHSZ-TW-Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Implantologii; PTS-Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jest współautorem kilku publikacji naukowych. W swojej pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim implantologią, ekstrakcjami zębów również z natychmiastową implantacją oraz zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej i periodontologii.  Dr Ewa pracuje z systemem szwajcarskim - implantami Premium marki STRAUMANN.

W Medessence przyjmuje w środy od godz 9.

DAMIAN NIEDZIELSKI

Doktor nauk medycznych z tytułem specjalisty chirurgii szczękowo - twarzowej.  Nieustraszony i nieustannie podnoszący sobie poprzeczkę  w wyzwaniach chirurgiczno -implantologicznych . Jednocześnie zawsze pełen sympatii  i troski wobec swoich pacjentów. Specjalizuje się w usuwaniu zębów, w tym najtrudniejszych ósemek ,  natychmiastowych implantacjach, przeszczepieniach kości , kortykotomii.

Dr Damian przyjmuje w Medessence w wybrane czwartki of godz 15-19 oraz poniedziałkowe poranki .

                                                        Periodontologia 

                                                              Magdalena Latkowska - Wiśniewska

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2013 roku. Tytuł specjalisty Periodontologii uzyskała w 2019 roku. Od początku pracy zawodowej ukierunkowała się na podnoszenie swoich kwalifikacji w Periodontologii, która jest jej pasją.  Doświadczenie zdobywała pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych wykładowców i w trakcie wieloletniego szkolenia specjalizacyjnego.  Periodontologia to wąska dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem  zaburzeń tkanek otaczających zęby (kości, dziąsła i błony śluzowej). Zajmuje się terapią pacjentów dotkniętych zapaleniem przyzębia (paradontozą), wykonuje zabiegi mające na celu poprawę estetyki różowej, odbudowę dziąsła oraz wspomaganie leczenia ortodontycznego (kortykotomia).
Największą satysfakcję dają dr Magdzie  efekty leczenia, poprawa funkcji i estetyki uśmiechu. Leczenie przebiega zawsze w miłej atmosferze , bo jest niesamowicie sympatyczną a przy tym rzeczową osobą:) Jej celem jest również działanie na rzecz zwiększania świadomości dotyczącej wczesnego rozpoznawania zapalenia przyzębia, które nadal pozostaje chorobą społeczną i wywiera znaczący wpływ na zdrowie ogólne.

W Medessence przyjmuje w środy od godziny 15 do 20.

Higienistki

Aleksandra Bielanowska

W Medessence dba o organizację pracy i przyjazną atmosferę. Cierpliwość i opanowanie to jej drugie imię. Zanim znalazła właściwą drogę zawodową ukończyła technikum fototechniczne, roczne studium wizażu a studia nauk społecznych przerwała, żeby zostać najwspanialszą mamą dla swojego syna.

Zobacz więcej ... 

Anna Błaszczuk

Ukończyła studia na kierunku Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne, motywuje oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej. Zdobytą wiedzę i umiejętności stale podnosi i rozwija poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych.

Asystentki

Natalia Samsel, Julia Chupryna, Anna Błaszczuk , Aleksandra Bielanowska, Maja Tomaszewska

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę