ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Nasz zespół

Nasz zespół

W pełni zgrany zespół MEDESSENCE tworzą lekarze, których wyróżnia najwyższy profesjonalizm i kompetencje, idące w parze z prawdziwą pasją. W pełni angażujemy się w wykonywaną pracę oraz nieustannie rozwijamy posiadane umiejętności, uważnie śledząc nowe trendy zarówno w stomatologii, jak i medycynie estetycznej. Zawsze dążymy do perfekcji i roztaczamy nad naszymi pacjentami pełną opiekę, na każdym etapie leczenia, a także podczas pojedynczych zabiegów.

Medycyna estetyczna

Olga Cytrynowicz

Właścicielka centrum stomatologii i medycyny estetycznej Medessence

Lekarz dentysta od 2010 roku i absolwentka podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r.

Rezydent Zdrowia Publicznego w NIZP PZH. Przyjmuje w poniedziałki od 9-15, środy od 11-15  i piątki od 10-20.

 

Zobacz więcej ... 

 

Stomatologia

Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, protetyka (wypełnienia estetyczne, endokorony,   protetyka stała i ruchoma, implantoprotetyka):

Martyna Sobczyńska

Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Już podczas studiów uczestniczyła w branżowych konferencjach, głównie w obszarze zainteresowań stomatologią estetyczną, protetyką, okluzją oraz endodoncją, które poszerzały wiedzę i kształtowały zainteresowania kliniczne. Dzięki pracy w doświadczonym zespole wzbogaciła swoje doświadczenie o cenne umiejętności, które umożliwiają trafną diagnozę pacjenta oraz skuteczne leczenie.

Pani doktor przyjmuje w poniedziałki i piątki w godzinach 9-20 oraz w środy od 13.30 -20.

Zobacz więcej ... 

Ortodoncja

Aneta Tomaszewska-Jaźwiec

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych...

Zobacz więcej ... 

 

Aleksandra Łazorko-Kabala

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i ruchomymi.
Wciąż rozwija swoją wiedzę i umiejętności pracując klinicznie pod okiem doświadczonych specjalistów, a także uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego...

Zobacz więcej ... 

Chirurgia stomatologiczna, Implantologia

Tobiasz Podlaski

W zakresie oferowanych przez niego zabiegów znajdują się wszystkie procedury typowe dla chirurgii stomatologicznej np. usunięcie zębów zatrzymanych, resekcje, kortykotomia.  Zajmuje się również implantologią , w  której wykorzystuje najnowsze i najskuteczniejsze dostępne metody.

Pan dr przyjmuje w Medessence w każdą środę do 13.30.

Zobacz więcej ... 

Malwina Wasinkiewicz-Słotwińska

Malwina Wasinkiewicz-Słotwińska

Opiekun pacjenta

Aleksandra Bielanowska

W Medessence dba o organizację pracy i przyjazną atmosferę. Cierpliwość i opanowanie to jej drugie imię. Zanim znalazła właściwą drogę zawodową ukończyła technikum fototechniczne, roczne studium wizażu a studia nauk społecznych przerwała, żeby zostać najwspanialszą mamą dla swojego syna.

Zobacz więcej ... 

Anna Błaszczuk

Ukończyła studia na kierunku Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne, motywuje oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej. Zdobytą wiedzę i umiejętności stale podnosi i rozwija poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych.

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę