Nasz zespół

Nasz zespół

 

Medycyna estetyczna


Olga Cytrynowicz

Właścicielka centrum stomatologii i medycyny estetycznej Medessence

Lekarz dentysta od 2010 roku i absolwentka podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r.

Rezydent Zdrowia Publicznego w NIZP PZH.

Zobacz więcej … 

 

Stomatologia

Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, protetyka (wypełnienia estetyczne, endokorony,   protetyka stała i ruchoma, implantoprotetyka):

Martyna Sobczyńska

Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Już podczas studiów uczestniczyła w branżowych konferencjach, głównie w obszarze zainteresowań stomatologią estetyczną, protetyką, okluzją oraz endodoncją ,które poszerzały wiedzę i kształtowały zainteresowania kliniczne.

Dzięki pracy w doświadczonym zespole wzbogaciła swoje doświadczenie o cenne umiejętności, które umożliwiają trafną diagnozę pacjenta oraz skuteczne leczenie.

Pani doktor przyjmuje na stałe w Medessence w: poniedziałki i piątki w godzinach 9-20 oraz w środy od 15- 20.

Zobacz więcej … 

 

Ortodoncja


Aneta Tomaszewska-Jaźwiec

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji.

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych…

Zobacz więcej … 

 


lazarko

Aleksandra Łazorko-Kabala

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i ruchomymi.
Wciąż rozwija swoją wiedzę i umiejętności pracując klinicznie pod okiem doświadczonych specjalistów, a także uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego…

Zobacz więcej … 

Chirurgia stomatologiczna, Implantologia

Paweł Kulesza

Zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej. implantologii i chirurgii periodontologicznej. W roku 2019 uzyskał tytuł specjalisty  Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale doskonali swoje umiejętności i wzbogaca doświadczenie zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszko-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii.

Lekarz pełen pasji, spokojny i empatyczny, ze świetnym podejściem do pacjentów.

Higienistki/ Asystentki


 

Aleksandra Bielanowska

W Medessence dba o organizację pracy i przyjazną atmosferę. Cierpliwość i opanowanie to jej drugie imię. Zanim znalazła właściwą drogę zawodową ukończyła technikum fototechniczne, roczne studium wizażu a studia nauk społecznych przerwała, żeby zostać najwspanialszą mamą dla swojego syna.

Zobacz więcej … 


Anna Błaszczuk

Ukończyła studia na kierunku Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne, motywuje oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej. Zdobytą wiedzę i umiejętności stale podnosi i rozwija poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych.
Zobacz więcej … 

Julia Chupryna

Osoba niezwykle sumienna i zaangażowana w swoją pracę. Pomocna i zawsze na stanowisku, by ułatwić pracę lekarzom.

Recepcjonistka

Karolina Wojtiuk

Młoda i utalentowana absolwentka wydziału Biologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Aktualnie na studiach magisterskich w zakresie Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.  Dodatkowo, doskonali swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii. Zabiegi estetyczne to coś, w czym czuje się najlepiej. Od kilku lat zajmuje się też wizażem. Makijaż w jej wykonaniu to pełen profesjonalizm. Karolina jest osobą niezwykle ambitną i pracowitą i szalenie sympatyczną. Na chwilę obecną w Medessence zajmuje się rejestracją i nagrywa relacje dla Was na Instagramie . Medessence to również świetny początek w rozwoju jej kariery zawodowej w branży estetycznej.

+48 513 513 913

medessence.moko@gmail.com

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. – pt. 9:00 – 20:00
sob. – do uzgodnienia

Facebook

Medessence

Instagram

@Medessence
logo-dark

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę