Nasz zespół

Nasz zespół

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Olga Cytrynowicz

Właścicielka Medessence.

Lekarz dentysta od 2009 roku i absolwentka podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r.

W Medessence przyjmuje pacjentów w zakresie medycyny estetycznej oferując zabiegi wolumetryczne z użyciem kwasu hialuronowego lub stymulatorów . Fanka neuromodulatorów czyli toksyny botulinowej i nade wszystko - naturalnych efektów zabiegowych .

 

Zobacz więcej ... 

Stomatologia

Stomatologia zachowawcza, endodoncja , stomatologia dziecięca, protetyka (wypełnienia estetyczne, endokorony,   protetyka stała i ruchoma, implantoprotetyka, licówki ceramiczne, bonding):

Martyna Sobczyńska

Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Już podczas studiów uczestniczyła w branżowych konferencjach, głównie w obszarze zainteresowań stomatologią estetyczną, protetyką, okluzją oraz endodoncją ,które poszerzały wiedzę i kształtowały zainteresowania kliniczne.

Dzięki pracy w doświadczonym zespole wzbogaciła swoje doświadczenie o cenne umiejętności, które umożliwiają trafną diagnozę pacjenta oraz skuteczne leczenie.

 

Zobacz więcej ... 

Paulina Witkowska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Paulina na bieżąco podnosi swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych szkoleniach i zdobywa wiedzę pod okiem wielu znakomitych lekarzy z całego świata.

Swoje działania skupia na stomatologii estetycznej i ortodoncji. Jest spokojna, cierpliwa i delikatna. Potrafi przełamać strach pacjenta i wprowadzić miłą atmosferę w trakcie każdego zabiegu. Jej nadrzędnym celem jest bezstresowe i precyzyjne leczenie , takie, które z pewnością zaspokoi Państwa wymagania zdrowotne i estetyczne.

 

Aleksandra Kokoszka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stomatologia to dla niej  nie tylko praca, ale też największa pasja. Zajmuje się w leczeniem kanałowym pod mikroskopem, stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych oraz chirurgią stomatologiczną. Jest uczestniczką licznych kursów głównie z zakresu endodoncji mikroskopowej, a także chirurgii stomatologicznej i protetyki. Ukończyła również  szkolenie z zakresu wykonywania uzupełnień protetycznych w nowoczesnej technologii CAD/CAM we Włoszech. Stale poszerza wiedzę praktyczną i teoretyczną poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Niezwykle ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Ceni też pracę w zespole stomatologicznym, który  zapewnia pacjentowi kompleksową opiekę. Za cel stawia sobie stworzenie relacji z pacjentem, opartej na wzajemnym zaufaniu, pragnąc pokazać, że wizyta u stomatologa może przebiegać w przyjaznej atmosferze i nie musi być związana z bólem i niepotrzebnym stresem.

Izydora Polkowska

Lekarz stomatolog , ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . W swoim dorobku ma również ukończone Techniki Dentystyczne i wieloletnie doświadczenie w zawodzie.

Dr Izydora zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczo - protetycznym . Planując odbudowy zwarcia zawsza ma na uwadze prawidłowe pozycje w stawach skroniowo - żuchwowych. Nie ustępuje w ciągłym kształceniu się  i doskonaleniu umiejętności .

Prywatnie dzielna mama wspaniałych chłopaków -Zacharego i Nataniela .

W Medessence przyjmuje we wtorki 9-20 oraz piątki od 9-15.

Yelyzaveta Bushynska

Absolwentka stomatologii na  Uniwersytecie Medycznym  w Połtawie.

Elżbieta jest młodą, utalentowaną dentystką  z Ukrainy.
Jej credo zawodowe  to leczenie bez bólu. Oprócz funkcjonalnego leczenia stomatologicznego zawsze dba o estetykę wykonywanych prac .  Każdego pacjenta otacza niezwykłą uwagą, troską i miłością. Zapraszamy na konsultacje i leczenie zachowawcze:)

--

                                                        Endodoncja

Karolina Mikołajczak

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny . Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i jest ogromną pasjonatką leczenia pod mikroskopem od wielu lat. Zanim dołączyła do Medessence była ostatnią deską ratunku dla naszych najtrudniejszych przypadków.... Prywatnie  jest mamą zwariowanego, uśmiechniętego 9latka .  Sama jest ogromną fanką Vintage - uwielbia odwiedzać targi staroci i antykwariaty oraz oglądać francuskie kino.  W wolnym czasie biega i zajada się serami 🙂

W Medessence dr Karolina przyjmuje w czwartki od 8-18

Jan Rajewski

Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Pasjonuje go poznawanie i doskonalenie. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach stomatologicznych, szczególnie z jego ulubionej dziedziny, czyli endodoncji. Przekonuje swoich pacjentów, że leczenie kanałowe, nie tylko przynosi ulgę, pozwala zachować ząb, ale może też być ciekawe i inspirujące, a co najważniejsze niebolesne. Mikroskop, koferdam, tomografia to nieodłączne pomoce w zabiegu. Bardzo lubi wyzwania w pracy. Prywatnie bardzo lubi poznawać świat, zwiedzać nieznane, poczytać dobry kryminał czy fantastykę. Wolne chwile spędza na rozwijaniu pasji tanecznych oraz grach planszowych, układaniu puzzli czy na spacerze z psem.

--

Ortodoncja

Aneta Tomaszewska-Jaźwiec

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych...

Zobacz więcej ... 

 

Aleksandra Łazorko

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i ruchomymi.
Wciąż rozwija swoją wiedzę i umiejętności pracując klinicznie pod okiem doświadczonych specjalistów, a także uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego...

Zobacz więcej ... 

Chirurgia stomatologiczna, Implantologia

Kacper Kalina

Pasjonat chirurgii już od pierwszych lat studiów. Od drugiego roku studiów  związany z Kliniką Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii, początkowo jako członek koła naukowego, następnie jako rezydent w trakcie stażu specjalizacyjnego. W 2020 roku zdał państwowy egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Nabyte w pracy szpitalnej doświadczenie wykorzystuje w leczeniu pacjentów w gabinecie stomatologicznym.

Przeprowadza:

  • ekstrakcje trudnych, zatrzymanych zębów
  • zabiegi implantologiczne (planowane w oparciu o tomografię i skany wewnątrzustne, z użyciem szablonów)
  • zabiegi odbudowy tkanki kostnej (przeszczepy kostne, podniesienia dna zatoki szczękowej)
  • rekonstrukcje tkanek miękkich (przeszczepy dziąsła i tkanki łącznej)
  • zabiegi wspomagające leczenie ortodontyczne (kortykotomia, wprowadzenie mikroimplantów)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Nadrzędnym celem dr Kacpra  jest otoczenie pacjenta troskliwą opieką, dokładne zaplanowanie i omówienie leczenia oraz przeprowadzenie zabiegów na najwyższym poziomie.

Damian Niedzielski

Doktor nauk medycznych z tytułem specjalisty chirurgii szczękowo - twarzowej.  Nieustraszony i nieustannie podnoszący sobie poprzeczkę  w wyzwaniach chirurgiczno -implantologicznych . Jednocześnie zawsze pełen sympatii  i troski wobec swoich pacjentów. Specjalizuje się w usuwaniu zębów, w tym najtrudniejszych ósemek ,  natychmiastowych implantacjach, przeszczepieniach kości , kortykotomii.

Dr Damian przyjmuje w Medessence w poniedziałkowe poranki .

                                                    Periodontologia 

                                                              Magdalena Latkowska - Wiśniewska

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2013 roku. Tytuł specjalisty Periodontologii uzyskała w 2019 roku. Od początku pracy zawodowej ukierunkowała się na podnoszenie swoich kwalifikacji w Periodontologii, która jest jej pasją.  Doświadczenie zdobywała pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych wykładowców i w trakcie wieloletniego szkolenia specjalizacyjnego.  Periodontologia to wąska dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem  zaburzeń tkanek otaczających zęby (kości, dziąsła i błony śluzowej). Zajmuje się terapią pacjentów dotkniętych zapaleniem przyzębia (paradontozą), wykonuje zabiegi mające na celu poprawę estetyki różowej, odbudowę dziąsła oraz wspomaganie leczenia ortodontycznego (kortykotomia).
Największą satysfakcję dają dr Magdzie  efekty leczenia, poprawa funkcji i estetyki uśmiechu. Leczenie przebiega zawsze w miłej atmosferze , bo jest niesamowicie sympatyczną a przy tym rzeczową osobą:) Jej celem jest również działanie na rzecz zwiększania świadomości dotyczącej wczesnego rozpoznawania zapalenia przyzębia, które nadal pozostaje chorobą społeczną i wywiera znaczący wpływ na zdrowie ogólne.

Pani dr jest dostępna w Medessence w środy od godz 8-14.

Higienistki

Aleksandra Bielanowska

W Medessence dba o organizację pracy i przyjazną atmosferę. Cierpliwość i opanowanie to jej drugie imię. Zanim znalazła właściwą drogę zawodową ukończyła technikum fototechniczne, roczne studium wizażu a studia nauk społecznych przerwała, żeby zostać najwspanialszą mamą dla swojego syna.

Zobacz więcej ... 

Anna Błaszczuk

Ukończyła studia na kierunku Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne, motywuje oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej. Zdobytą wiedzę i umiejętności stale podnosi i rozwija poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych.

                         Yulia Chupryna

RECEPCJONISTKI

Karolina Burs , Justyna Pelchner, Natalia Kryśkiewicz

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę