Nasz zespół

Nasz zespół

Medycyna estetyczna

Olga Cytrynowicz

Właścicielka centrum stomatologii i medycyny estetycznej Medessence

Lekarz dentysta od 2010 roku i absolwentka podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r. Rezydent Zdrowia Publicznego w NIZP PZH.

Zobacz więcej ... 

 

Stomatologia

Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, protetyka (wypełnienia estetyczne, endokorony,   protetyka stała i ruchoma, implantoprotetyka):

Martyna Sobczyńska

Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Już podczas studiów uczestniczyła w branżowych konferencjach, głównie w obszarze zainteresowań stomatologią estetyczną, protetyką, okluzją oraz endodoncją ,które poszerzały wiedzę i kształtowały zainteresowania kliniczne.

Dzięki pracy w doświadczonym zespole wzbogaciła swoje doświadczenie o cenne umiejętności, które umożliwiają trafną diagnozę pacjenta oraz skuteczne leczenie.

Pani doktor przyjmuje w poniedziałki i piątki w godzinach 9-20 oraz w środy od 13.30 -20.

Zobacz więcej ... 

Paulina Witkowska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Paulina na bieżąco podnosi swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych szkoleniach i zdobywa wiedzę pod okiem wielu znakomitych lekarzy z całego świata.

Swoje działania skupia na stomatologii estetycznej i ortodoncji. Jest spokojna, cierpliwa i delikatna. Potrafi przełamać strach pacjenta i wprowadzić miłą atmosferę w trakcie każdego zabiegu. Jej nadrzędnym celem jest bezstresowe i precyzyjne leczenie , takie, które z pewnością zaspokoi Państwa wymagania zdrowotne i estetyczne.

Ortodoncja

Aneta Tomaszewska-Jaźwiec

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych...

Zobacz więcej ... 

 

Aleksandra Łazorko-Kabala

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i ruchomymi.
Wciąż rozwija swoją wiedzę i umiejętności pracując klinicznie pod okiem doświadczonych specjalistów, a także uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego...

Zobacz więcej ... 

Chirurgia stomatologiczna, Implantologia

Paweł Kulesza

Zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej. implantologii i chirurgii periodontologicznej. W roku 2019 uzyskał tytuł specjalisty  Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale doskonali swoje umiejętności i wzbogaca doświadczenie zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszko-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii.

Lekarz pełen pasji, spokojny i empatyczny, ze świetnym podejściem do pacjentów.

Higienistki

Aleksandra Bielanowska

W Medessence dba o organizację pracy i przyjazną atmosferę. Cierpliwość i opanowanie to jej drugie imię. Zanim znalazła właściwą drogę zawodową ukończyła technikum fototechniczne, roczne studium wizażu a studia nauk społecznych przerwała, żeby zostać najwspanialszą mamą dla swojego syna.

Zobacz więcej ... 

Anna Błaszczuk

Ukończyła studia na kierunku Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne, motywuje oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej. Zdobytą wiedzę i umiejętności stale podnosi i rozwija poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych.

Kosmetolog

Karolina Wojtiuk

Aktualnie w trakcie studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia w WSIIZ w Warszawie. Od wielu lat prężnie działa w branży beauty. Dzięki pracy jako wizażystka wyróżnia ją pewna ręka i unikatowa umiejętnośc wydobywania piękna z każdej kobiety. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i pogłebia wiedzę. Poza studiami- uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu zabiegów medycyny estetycznej, webinarach czy warsztatach. Karolina jest w pełni świadomym , ostrożnym i bardzo opiekuńczym zabiegowcem a jej głównym celem jest bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. Karolina wykonuje w Medessence zabiegi modelowania ust kwasem hialuronowym swoją autorską techniką oraz zabiegi pielęgnacyjne takie jak mezoterapia igłowa i mikroigłowa, stymulatory tkankowe oraz lipoliza iniekcyjna. .

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę