ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

O Medessence

O Medessence

W MEDESSENCE zadbasz nie tylko o zdrowy, piękny uśmiech, ale również doskonały wygląd. To niezwykłe miejsce w sercu warszawskiego Mokotowa zostało stworzone z myślą o osobach, które wiedzą, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i wygląd. Właśnie dlatego znajdziesz tu profesjonalne usługi z zakresu stomatologii (ortodoncja, implantologia, protetyka, leczenie zachowawcze), jak również nowoczesne zabiegi z medycyny estetycznej (botox, mezoterapia, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, leczenie łysienia, zabiegi wolumetryczne i z użyciem nici rewitalizujących i nici liftingujących). To połączenie sprawia, że potrafimy podejść do każdego pacjenta indywidualnie i z najwyższą troska oferować w pełni optymalne lub najlepsze rozwiązania. W MEDESSENCE poczujesz różnicę. Zapomnisz o dawnym strachu przed fotelem dentystycznym i niechęcią do medycyny estetycznej. Obalamy mity. Niepowtarzalna atmosfera i zapał naszego zespołu sprawi, że zechcesz do nas wracać.

o-nas-pic-1

Nasz zespół

Nasz zespół

W pełni zgrany zespół MEDESSENCE tworzą lekarze, których wyróżnia najwyższy profesjonalizm i kompetencje, idące w parze z prawdziwą pasją. W pełni angażujemy się w wykonywaną pracę oraz nieustannie rozwijamy posiadane umiejętności, uważnie śledząc nowe trendy zarówno w stomatologii, jak i medycynie estetycznej. Zawsze dążymy do perfekcji i roztaczamy nad naszymi pacjentami pełną opiekę, na każdym etapie leczenia, a także podczas pojedynczych zabiegów.

Medycyna estetyczna

Olga Cytrynowicz

Założycielka centrum stomatologii i medycyny estetycznej Medessence

Lekarz dentysta od 2010 roku i absolwentka podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r.

Rezydent Zdrowia Publicznego w NIZP PZH...

 

Zobacz więcej ... 

 

Stomatologia

Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, protetyka (wypełnienia estetyczne, endokorony,   protetyka stała i ruchoma, implantoprotetyka):

Licówki kompozytowe, metamorfozy w odcinku przednim:

Stomatologia zachowawcza oraz protetyka:

Martyna Sobczyńska

Martyna Sobczyńska - Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Już podczas studiów uczestniczyła w branżowych konferencjach, głównie w obszarze zainteresowań stomatologią estetyczną, protetyką, okluzją oraz endodoncją, które poszerzały wiedzę i kształtowały zainteresowania kliniczne. Dzięki pracy w doświadczonym zespole wzbogaciła swoje doświadczenie o cenne umiejętności, które umożliwiają trafną diagnozę pacjenta oraz skuteczne leczenie.

Pani doktor przyjmuje w poniedziałki i piątki w godzinach: 9:00-20:00 oraz w wybrane soboty w godzinach: 9:00-15:00

Zobacz więcej ... 

Anna Stróżyńska-Sitkiewicz

Anna Stróżyńska-Sitkiewicz - Doktorantka w Zakładzie Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej WUM, Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie. Podczas studiów odbywała staże na uniwersytetach w Kanadzie (University od British Columbia) i Tajlandii (Mahidol University).

Zobacz więcej ... 

Magda Goliszek

Magda Goliszek - absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nieustannie rozwija swoje umiejętności podczas licznych konferencji i szkoleń. Interesuje się szczególnie stomatologią zachowawczą oraz protetyką.

W 2018 roku w ramach wolontariatu pracowała jako dentysta w Nepalu.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się zapewnić jak największy komfort podczas wizyty. Przyjmuje dzieci.

Zobacz więcej ... 

Ortodoncja

Aneta Tomaszewska-Jaźwiec

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych...

Zobacz więcej ... 

 

Aleksandra Łazorko-Kabala

Aleksandra Łazorko - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i ruchomymi.
Wciąż rozwija swoją wiedzę i umiejętności pracując klinicznie pod okiem doświadczonych specjalistów, a także uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego...

Zobacz więcej ... 

Chirurgia stomatologiczna, Implantologia

Tobiasz Podlaski

Tobiasz Podlaski - W zakresie oferowanych przeze mnie zabiegów znajdują się wszystkie procedury typowe dla chirurgii stomatologicznej np. usunięcie zębów zatrzymanych, resekcje itp. Zajmuję się również implantologią , w  której wykorzystuję najnowsze i najskuteczniejsze dostępne metody.

Dr przyjmuje w Medessence w środy do 13.30.

Zobacz więcej ... 

Malwina Wasinkiewicz-Słotwińska

Malwina Wasinkiewicz-Słotwińska

Joanna Gilewicz

Joanna Gilewicz, chirurg i implantolog. W Medessence zajmuje się implantologią, chirurgią stomatologiczną i chirurgia periodontologiczną.

Aktywna i kreatywna w poszukiwaniach nowoczesnych i skutecznych metod leczenia.
Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W latach 2008-2009 uzyskała stypendium Erasmus na prestiżowym Georg-August-Universität Göttingen...

Zobacz więcej ... 

Periodontologia

Olga Sprawka

Olga Sprawka - Studia Lekarsko-dentystyczne ukończyłam na WUM w 2015roku z wyróżnieniem za najwyższą średnią ocen w toku studiów(Złoty Laur Absolwenta WUM). Staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologicznym. Zainteresowanie tematyką periodontologii i chirurgii już na etapie studiów.

Zobacz więcej ... 

Opiekun pacjenta

Aleksandra Bielanowska

Aleksandra Bielanowska - w Medessence dba o organizację pracy i przyjazną atmosferę. Cierpliwość i opanowanie to jej drugie imię. Zanim znalazła właściwą drogę zawodową ukończyła technikum fototechniczne, roczne studium wizażu a studia nauk społecznych przerwała, żeby zostać najwspanialszą mamą dla swojego syna.

Zobacz więcej ... 

Anna Błaszczuk

Ania Błaszczuk - Ukończyła studia na kierunku Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne, motywuje oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej. Zdobytą wiedzę i umiejętności stale podnosi i rozwija poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych.

Sara Stańko

Sara Stańko - studentka drugiego roku pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim, absolwentka technikum farmaceutycznego. Uwielbia pracę w ludźmi w każdym wieku i z każdym potrafi znaleźć wspólny język. Swój wolny czas poświęca jodze, bieganiu oraz swojej ukochanej suczce Gai.

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
Umów wizytę