ul. J. Kaczmarskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 10.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

O Medessence

O Medessence

W MEDESSENCE zadbasz nie tylko o zdrowy, piękny uśmiech, ale również doskonały wygląd. To niezwykłe miejsce w sercu warszawskiego Mokotowa zostało stworzone z myślą o osobach, które wiedzą, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i wygląd. Właśnie dlatego znajdziesz tu profesjonalne usługi z zakresu stomatologii (ortodoncja, implantologia, protetyka, leczenie zachowawcze), jak również nowoczesne zabiegi z medycyny estetycznej (botox, mezoterapia, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, leczenie łysienia, zabiegi wolumetryczne i z użyciem nici rewitalizujących i nici liftingujących). To połączenie sprawia, że potrafimy podejść do każdego pacjenta indywidualnie i z najwyższą troska oferować w pełni optymalne lub najlepsze rozwiązania. W MEDESSENCE poczujesz różnicę. Zapomnisz o dawnym strachu przed fotelem dentystycznym i niechęcią do medycyny estetycznej. Obalamy mity. Niepowtarzalna atmosfera i zapał naszego zespołu sprawi, że zechcesz do nas wracać.

o-nas-pic-1

Nasz zespół

Nasz zespół

W pełni zgrany zespół MEDESSENCE tworzą lekarze, których wyróżnia najwyższy profesjonalizm i kompetencje, idące w parze z prawdziwą pasją. W pełni angażujemy się w wykonywaną pracę oraz nieustannie rozwijamy posiadane umiejętności, uważnie śledząc nowe trendy zarówno w stomatologii, jak i medycynie estetycznej. Zawsze dążymy do perfekcji i roztaczamy nad naszymi pacjentami pełną opiekę, na każdym etapie leczenia, a także podczas pojedynczych zabiegów.

Olga Cytrynowicz

Właścicielka centrum stomatologii i medycyny estetycznej Medessence.

Lekarz dentysta od 2010 roku i absolwentka podyplomowych studiów z medycyny estetycznej
na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r.

Rezydent Zdrowia Publicznego w NIZP PZH.

Dumny członek BNI Polska...

Zobacz więcej ... 

 

Joanna Gilewicz

Joanna Gilewicz, chirurg i implantolog. W Medessence zajmuje się implantologią, chirurgią stomatologiczną i chirurgia periodontologiczną.

Aktywna i kreatywna w poszukiwaniach nowoczesnych i skutecznych metod leczenia.
Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W latach 2008-2009 uzyskała stypendium Erasmus na prestiżowym Georg-August-Universität Göttingen...

Zobacz więcej ... 

Aneta Tomaszewska-Jaźwiec

Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii dziecięcej, w trakcie studiów podyplomowych z ortodoncji

W 2009 r. ukończyła stomatologię na I Wydziale Lekarskim,Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych a także kompleksową opieką stomatologiczną u pacjentów ortodontycznych...

Zobacz więcej ... 

 

Aleksandra Łazorko-Kabala

Aleksandra Łazorko - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i ruchomymi.
Wciąż rozwija swoją wiedzę i umiejętności pracując klinicznie pod okiem doświadczonych specjalistów, a także uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego...

Zobacz więcej ... 

Joanna Niemczyk

Joanna Niemczyk - Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Interesuje się endodoncją oraz stomatologią zachowawczą i estetyczną. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach stomatologicznych, a zdobyte doświadczenia wykorzystuje w codziennej praktyce. Do każdego pacjenta pochodzi indywidualnie, z życzliwością i zrozumieniem, co pomaga w zaplanowaniu odpowiedniego leczenia.

Zobacz więcej ... 

 

Katarzyna Ostaszewska

Katarzyna Ostaszewska - Absolwentka w Akademii Medycznej w Warszawie. Od wielu lat wykonuje zabiegi zakresu protetyki stomatologicznej a zwłaszcza zabiegi polegające na poprawie wyglądu uśmiechu. Jest wyznawcą pracy zespołowej - tylko w połączeniu sił różnych specjalistów można uzyskać optymalne efekty leczenia. Leczy Pacjentów kompleksowo i opiera terapię na długofalowych planach leczenia. Doświadczenie zdobywała na strażach w Sztokholmie i Kopenhadze.

Zobacz więcej ... 

Martyna Sobczyńska

Martyna Sobczyńska - Ukończyła stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Już podczas studiów uczestniczyła w branżowych konferencjach, głównie w obszarze zainteresowań stomatologią estetyczną, protetyką, okluzją oraz endodoncją, które poszerzały wiedzę i kształtowały zainteresowania kliniczne. Dzięki pracy w doświadczonym zespole wzbogaciła swoje doświadczenie o cenne umiejętności, które umożliwiają trafną diagnozę pacjenta oraz skuteczne leczenie.

Pani doktor przyjmuje w piątki w godzinach: 9:00-20:00

Zobacz więcej ... 

Anna Stróżyńska-Sitkiewicz

Anna Stróżyńska-Sitkiewicz - Doktorantka w Zakładzie Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej WUM, Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Przychodni Stomatologicznej Fundacji Zdrowie w Warszawie. Podczas studiów odbywała staże na uniwersytetach w Kanadzie (University od British Columbia) i Tajlandii (Mahidol University).

Zobacz więcej ... 

Damian Niemczyk

Damian Niemczyk - Lekarz stomatolog, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od skończenia stażu podyplomowego w 2010 roku zajmuje się głównie pedodoncją i czerpie z tego wielką satysfakcję.
Wiedzę zdobytą podczas wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi rozwija na kursach oraz czytając literaturę specjalistyczną.
Charakteryzuje się przede wszystkim profesjonalnym i indywidualnym podejściem do małoletnich pacjentów. Jego domeną jest opowiadanie bajek, a czasem nawet śpiewa i mówi wierszem.

Zobacz więcej ... 

Aleksandra Bielanowska

Aleksandra Bielanowska - w Medessence dba o organizację pracy i przyjazną atmosferę. Cierpliwość i opanowanie to jej drugie imię. Zanim znalazła właściwą drogę zawodową ukończyła technikum fototechniczne, roczne studium wizażu a studia nauk społecznych przerwała, żeby zostać najwspanialszą mamą dla swojego syna.

Zobacz więcej ... 

Odwiedź naszą klinikę

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

medessence.moko@gmail.com

J. Kaczmarskiego 56
02-679 Warszawa.
Wejście od tyłu bloku.
Stara nazwa ulicy to Modzelewskiego.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook/Medessence

logo-dark
Umów wizytę