O Medessence

O Medessence

W MEDESSENCE zadbasz nie tylko o zdrowy, piękny uśmiech, ale również doskonały wygląd. To niezwykłe miejsce w sercu warszawskiego Mokotowa zostało stworzone z myślą o osobach, które wiedzą, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i wygląd. Właśnie dlatego znajdziesz tu profesjonalne usługi z zakresu stomatologii (ortodoncja, implantologia, protetyka, leczenie zachowawcze), jak również nowoczesne zabiegi z medycyny estetycznej (botox, mezoterapia, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, leczenie łysienia, zabiegi wolumetryczne i z użyciem nici rewitalizujących i nici liftingujących). To połączenie sprawia, że potrafimy podejść do każdego pacjenta indywidualnie i z najwyższą troska oferować w pełni optymalne lub najlepsze rozwiązania. W MEDESSENCE poczujesz różnicę. Zapomnisz o dawnym strachu przed fotelem dentystycznym i niechęcią do medycyny estetycznej. Obalamy mity. Niepowtarzalna atmosfera i zapał naszego zespołu sprawi, że zechcesz do nas wracać.

o-nas-pic-1

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę