Olga Cytrynowicz - Lekarz Stomatolog, właścicielka kliniki Medessence

Właścicielka centrum stomatologii i medycyny estetycznej Medessence.
Lekarz dentysta od 2010 roku i absolwentka podyplomowych studiów z medycyny estetycznej
na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2015 r.

Rezydent Zdrowia Publicznego w NIZP PZH.

W Medessence zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii . Fanka botoksu , wypełniaczy i mezoterapii. Kładzie nacisk na naturalne efekty zabiegów, bez efektu maski , nadmiernego przerysowania..

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, warsztaty, kursy. Z pasją śledzi najnowsze trendy medycyny przeciwstarzeniowej. Nie ustępuje w szukaniu najlepszych metod i rozwiązań dla swoich pacjentów.

Dba o wysoki poziom usług w Medessence i o komfort naszych pacjentów. Wierzy, że tylko współpraca, wzajemny szacunek na linii lekarz -pacjent , zrozumienie oraz ZAUFANIE są gwarantem sukcesu holistycznego leczenia stomatologiczno- estetycznego.

Kocha podróże , przygody i dobrze zjeść :)))))

 

Certyfikaty - Stomatologia

Certyfikaty - Medycyna Estetyczna

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę