Przyjmowanie w czasie COVID-19

Przyjmowanie w czasie COVID-19

Witamy w nowej rzeczywistości. Cieszymy się że jesteś z nami , to znak, że w pełni zdrowia i z optymizmem patrzysz w przyszłość:) a to już SUKCES.

Jak dbamy o bezpieczeństwo w Medessence?
* w KLINICE, od początku istnienia zastosowano rekuperator z jonizacją powietrza Samsung VIRUS DOCTOR, co zapewnia wymianę powietrza oraz eliminuje bakterie, wirusy i grzyby. Jest to nadal rzadkość w klinikach dentystycznych . Jak pokazuje życie , ma istotne znaczenie i podnosi standard placówki zapewniając czyste powietrze.
* w odpowiedzi na pandemię, zakupiono również przepływowe lampy UVC czyli tzw tunelowe sterylizatory powietrza umieszczone w każdym gabinecie przy fotelu mające dodatkowo, jeszcze szybciej i skuteczniej oczyszczać powietrze.
* wdrożono wytyczne PTS
więcej : https://pts.net.pl/covid-19-a-praca-lekarza-dentysty-wytyczne-pts-uaktualnione/
* zapewniono jednorazową odzież ochrony osobistej minimalizując ryzyko zakażenia lekarza i asystentki i zakażeń krzyżowych pacjentów.
* zmniejszono częstotliwość wizyt tak by w poczekalni znajdowała się maksymalnie jedna osoba.
* ze względu na fakt konieczności podwyższenia standardu sterylności placówki i drastyczne podwyżki cen płynów do dezynfekcji, rękawiczek , maseczek, fartuchów ochronnych i innych środków ochrony osobistej ,na chwilę obecną wprowadzono symboliczną opłatę JEDNORAZOWĄ w wysokości 50zł, doliczaną do wartości wizyty.

Na dzień przed umówioną wizytą otrzymują Państwo od nas SMS z przypomnieniem wizycie i prośbą o potwierdzenie obecności. W treści sms informujemy również o obostrzeniach:
–> należy przyjść do Medessence na wyznaczoną godzinę ( nie wcześniej) aby uniknąć kolizji z innym pacjentem w poczekalni.
–> należy zgłaszać się bez osób towarzyszących . Nie dotyczy to osób poniżej 18 roku życia.
–> nie ma możliwości korzystania z toalety do odwołania.
–> po wejściu do placówki, proszę postępować wg instrukcji zawieszonej w przedsionku / wiatrołapie o następującej treści:
1. Zdjąć okrycie wierzchnie i powiesić na lewą stronę, komórkę i portfel umieścić w kieszeni lub torebce jednorazowej czekającej na stoliku.
2. Zdezynfekować dłonie, założyć jednorazowe rękawiczki
3. Nie zdejmować maseczki
4. Po wejściu prośba o wypełnienie ankiety COVID 19 i poddanie się pomiarowi temperatury ciała.

Prosimy o dostosowanie się i wyrozumiałość. Personel medyczny a zwłaszcza dentyści i towarzyszący im zespół są najbardziej narażeni na zakażenie.
Postępując wg wytycznych MINIMALIZUJEMY to ryzyko.
Dziękujemy za uwagę, jesteśmy też otwarci na Państwa spostrzeżenia.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę