ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 10.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 10:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Tobiasz Podlaski

tobiasz02(1)(1)

W zakresie oferowanych przeze mnie zabiegów znajdują się wszystkie procedury typowe dla chirurgii stomatologicznej np. usunięcie zębów zatrzymanych, resekcje itp. Zajmuję się również implantologią , w  której wykorzystuję najnowsze i najskuteczniejsze dostępne metody.

Od wielu lat wykorzystuję system implantologiczny OSSTEM, który oferuje szereg rozwiązań począwszy od standardowych implantów stomatologicznych, przez implanty poprawiające utrzymanie protez, a na minimalnie inwazyjnej metodzie podnoszenia dna zatoki szczękowej kończąc.

W gabinecie Medessence we współpracy z ortodontą często wykorzystujemy interdyscyplinarne procedury np. zabiegi kortykotomii znacznie poprawiające i przyspieszające efekty leczenia aparatem stałym. Poza pracą kliniczną poświęcam się funkcji biegłego sądowego w zakresie chirurgii stomatologicznej.

Dr przyjmuje w Medessence w środy do 13:30

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
Umów wizytę