Tobiasz Podlaski

tobiasz02(1)(1)

W zakresie oferowanych przeze mnie zabiegów znajdują się wszystkie procedury typowe dla chirurgii stomatologicznej np. usunięcie zębów zatrzymanych, resekcje itp. Zajmuję się również implantologią , w  której wykorzystuję najnowsze i najskuteczniejsze dostępne metody.

Od wielu lat wykorzystuję system implantologiczny OSSTEM, który oferuje szereg rozwiązań począwszy od standardowych implantów stomatologicznych, przez implanty poprawiające utrzymanie protez, a na minimalnie inwazyjnej metodzie podnoszenia dna zatoki szczękowej kończąc.

W gabinecie Medessence we współpracy z ortodontą często wykorzystujemy interdyscyplinarne procedury np. zabiegi kortykotomii znacznie poprawiające i przyspieszające efekty leczenia aparatem stałym. Poza pracą kliniczną poświęcam się funkcji biegłego sądowego w zakresie chirurgii stomatologicznej.

Dr przyjmuje w Medessence w środy do 13:30

Odwiedź naszą klinikę dentystyczną

Dysponujemy dwoma przestronnymi i miłymi dla oka gabinetami, w których zapewniamy Państwu najwyższy komfort. W oczekiwaniu na wizytę, w poczekalni, mogą Państwo zaznać chwili relaksu z filiżanką kawy i nastrajającą muzyką w tle.

Modzelewskiego 56 lok.usł.2
02-679 Warszawa.

Wejście od tyłu bloku.
Informacje o parkingu w zakładce Kontakt.

pon. - pt. 9:00 - 20:00
sob. - do uzgodnienia

Facebook

Instagram

logo-dark
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę