ul. J. Kaczmarskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 10.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

Osocze bogatopłytkowe

Osoczem bogatopłytkowe, Mezoterapia to zabieg autologiczny. Mezoterapię igłową wykonujemy nie tylko gotowymi preparatami róznych marek, ale również możemy wykorzystać do zabiegu preparat z Państwa krwi. Jak to mówią : młodość mamy we krwi. 

Jeśli pacjent jest ogólnie zdrowy, nie ma aktywnych chorób autoimmunoligcznych bądź obawia się gotowych preparatów z kwasem hialuronowym – mamy dla niego receptę! Wampirzy lifting zwany też PRP (platet rich plasma) lub osoczem bogatopłytkowym.

Zabieg cieszący się ogromną, niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego bo przynosi bardzo zadowalające efekty. Stosowany w serii 3 - 4 zabiegów co 4 - 6 tygodni a następnie raz na kwartał sprawia że skóra jest dobrze nawilżona, wypoczęta i co trudno nazwać i uchwycić - wygląda naprawdę dobrze...

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosujemy nie tylko w celu poprawy jakości skóry, rewitalizacji, czy w profilaktyce przebarwień.

Stosowane są przez nas również w walce  z łysieniem, w leczeniu blizn, w tym też  blizn potrądzikowch, keloidów a nawet xerostomii czyli suchości w jamie ustnej!

Przed zabiegiem, lekarz przeprowadza rzetelny wywiad i prosi o wgląd do aktualnej morfologii.

Zabieg jest przeznaczony dla alergików, osocze jest preparatem z krwi pacjenta a więc jest całkowicie bezpieczne.

Osocze bogatopłytkowe jest najbezpieczniejszym zabiegiem w medycynie estetycznej i przynoszącym najbardziej naturalne rezultaty!Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne zaczerwienienia w miejscach wkłuć, które znikają po kilku minutach i są niedostrzegalne lub ledwo widoczne pod makijażem. Następnego dnia nie widać żadnych śladów po wykonaniu zabiegu. W rzadkich przypadkach pacjent może mieć uczucie lekkiego obrzmienia co jest subiektywnym odczuciem nie do wychwycenia okiem innych ludzi

osocze

Osocze Bogatopłydkowe Ceny

Regeneracja twarzy

550 - 750 zł

Twarz + szyja

750 zł

Szyja + dekolt

750 zł

Twarz + szyja + dekolt

900 zł

Skóra głowy

400 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

Już teraz zapłać przez Mediraty 

Podaj Preferowany termin wizyty

Zamów wizytę

Umów wizytę