Peeling i resurfacing laserowy

Nasi klienci mogą korzystać z bardzo bogatych usług medycznych, które bazują na najnowszych trendach obecnych w medycynie estetycznej. Serdecznie zachęcamy m.in. do skorzystania z zabiegu, jakim jest peeling laserowy frakcyjny, możliwy do wykonania w naszej placówce medessence w Warszawie. Jest to bardzo bezpieczny i wysoce skuteczny zabieg, który zyskał już spore uznanie wśród naszych klientów.
Rezerwacje online

Kiedy warto wykonać peeling laserowy frakcyjny?

Resurfacing to peeling laserowy, który warto wykonać wraz z końcem lata i w sytuacji, gdy skóra staje się zwiotczała oraz wyraźnie zmęczona. Wszelkie przebarwienia, blizny, bruzdy, blizny potrądzikowe i zmarszczki są wtedy znacznie bardziej widoczne. Efekt ten jest spotęgowany przez fotostarzenie się skóry, które jest najintensywniejsze w letnim okresie. Dlatego wraz z nastaniem jesieni, gdy intensywność promieniowania ultrafioletowego słabnie, warto wykonać serię zabiegów frakcyjnych. Zaletą zabiegu - resurfacing laserowy w medessence w Warszawie jest uzyskanie zadowalającego efektu ujędrnienia skóry oraz niezwykle dokładne wygładzenie skóry twarzy. Zastosowanie zabiegu z wykorzystaniem lasera resurfacing przyczynia się do zwiększenia gęstości skóry i poprawy jej kondycji. Znikają również poszerzone pory, a koloryt skóry zostaje ujednolicony. W efekcie zauważalne jest odzyskanie młodzieńczego blasku oraz świeżości, przy jednoczesnym zwiększeniu napięcia skóry.

Krótko o peelingu laserowym frakcyjnym

Jest to bardzo nowoczesna metoda, która opiera się na działaniu innowacyjnych głowic frakcyjnych. W trakcie zabiegu dochodzi do mikrouszkodzeń, które powstają w wyniku działania wiązki laserowej. W zależności od potrzeb może zostać wybrana jedna z trzech wersji resurfacingu, mianowicie: lekkie złuszczanie, średnie złuszczanie oraz głębokie złuszczanie. Zatem jaki peeling będzie dla Ciebie odpowiedni?

Lekkie złuszczanie polecane jest osobom, którym zależy na dokładnym oczyszczeniu skóry twarzy. Ten typ zabiegu można wykonać w kilku modyfikacjach, dzięki czemu możliwe jest również pobudzenie produkcji kolagenu. Warto podkreślić, że lekkie złuszczanie oddziałuje minimalnie ablacyjnie na skórę i wymaga bardzo krótkiego czasu regeneracji.

<br>
Na czym polega zabieg średniego złuszczania, czyli frakcyjny peeling laserowy? Efekt tego zabiegu jest znacznie bardziej widoczny niż ten obserwowany w przypadku lekkiego złuszczania. Pierwszy efekt złuszczenia pojawia się dopiero po 2 do 5 dni od zabiegu, co przekłada się na dłuższy okres rekonwalescencji.

<br>
Głębokie złuszczanie to najbardziej intensywna postać resurfacingu laserowego, która swoim działaniem wnika bardzo głęboko w skórę. Skóra przez pierwsze dni jest zaczerwieniona, jednak zazwyczaj między 5. a 10. dniem zaczyna ono znikać. Tak intensywna terapia zapewnia uzyskanie maksymalnego efektu, który z pewnością przyniesie oczekiwany skutek.

Peeling laserowy frakcyjny w medessence

W naszej nowoczesnej placówce medessence w Warszawie wykonujemy szereg usług z zakresu medycyny estetycznej. W naszej ofercie uwzględniliśmy również wspomniany peeling laserowy frakcyjny, który wyróżnia się wysoką skutecznością. Każdy zabieg wykonywany jest z zachowaniem najwyższych standardów obsługi, aby każdy klient w medessence poczuł się komfortowo. Wykwalifikowany zespół oraz profesjonalne podejście do każdego klienta sprawia, że medessence wciąż poszerza grono swoich zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia konsultacji.

Laser frakcyjny w Medessence

Cennik Usług

Twarz

1000 zł

Szyja

800 zł

Twarz + szyja

1500 zł

Dekolt

700 zł

Twarz + szyja + dekolt

1800 zł

Okolice oczu

450 zł

Podniesienie powieki górnej (alternatywa dla blefaroplastyki)

500

Okolice ust

400 zł

Likwidacja zmarszczek palacza i kurzych łapek

400 - 700 zł

Zagęszczenie skóry i likwidacja plam na grzbietach dłoni

600 - 800 zł

Zapalenie okołomieszkowe

600 - 900 zł

Leczenie keloidów

350 - 700 zł

Likwidacja blizn wszelakiego pochodzenia, w tym: pooperacyjne, po oparzeniowe, po zabiegach chirurgicznych

450 - 2500 zł

Ujędrnienie: ramion, brzucha, ud, pośladków

600 - 2000 zł

Likwidacja przebarwień

400 - 800 zł

Policzki

400 - 600 zł

Likwidacja rozstępów

500 - 2200 zł

Likwidacje włókniaków

od 100 zł

Peeling laserowy

300 - 2200 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

 

Już teraz zapłać przez Mediraty 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę