ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

medessence-baner-v2

Implantologia stomatologiczna
Implanty zębów

Znalezienie dobrego implantologa to podstawa, dlatego z pomocą przychodzi klinika MEDESSENCE w Warszawie. U nas znajdziesz wykwalifikowany zespół, który bezproblemowo przeprowadzi Cię przez drogę do uzyskania pełnego uzębienia!

Implantologia- dedykowana jest pacjentom, którzy cierpią na BRAKI w uzębieniu. Dzięki implantologii staniesz się posiadaczem pełnego promiennego uśmiechu, a co za tym idzie, odzyskasz radość życia i pewność siebie. Implant w pełni zastępuje naturalny ząb. To najbardziej estetyczne i najwygodniejsze rozwiązanie oferowane przez stomatologię. Po pełnej integracji z kością implant jest zupełnie nieodczuwalny, nie reaguje na ciepło ani zimno oraz nie powoduje odczuć bólowych. Przy przestrzeganiu odpowiedniej higieny i braku współtowarzyszących chorób ogólnoustrojowych, jest dożywotnim rozwiązaniem, najlepszym dla pacjenta.

Czym jest implant zęba?

Jest to niewielki element w kształcie śrubki, który umieszcza się w kości. Stanowi tzw. korzeń zęba pod przyszłą koronę. Jest on wykonany z odpowiednio dobranego materiału (tytan, tlenek cyrkonu), dzięki czemu stanowi solidną podstawę do rekonstrukcji zęba.

Implanty zęba - Ciekawostki

 • Sam implant zęba jest niewidoczny w jamie ustnej. Widzimy tylko koronę zamontowaną na implancie.
 • Implant jest widoczny na obrazie radiologicznym.
 • Implant nie jest przeciwwskazaniem do wykonania rezonansu magnetycznego, jeśli pacjent tego wymaga z różnych względów zdrowotnych.
 • Implant nie wywołuje alarmów dźwiękowych przy przechodzeniu przez bramki na lotnisku.
 • Nie ma przeciwwskazań do odbywania podróży samolotem bezpośrednio przed lub zabiegu wszczepienia implantu.
 • Nie ma górnej granicy wiekowej dla zabiegu implantacji. Możecie Państwo czuć się komfortowo w każdym wieku.
 • Przed zabiegiem implantacji choćby pojedyńczego implantu wymagana jest konsultacja z lekarzem specjalistą, który ma wykonać zabieg - w Medessence, z dr Malwiną Słotwińską - Wasinkiewicz ,dr  Tobiaszem Podlaskim lub dr Joanną Gilewicz. Implantolog do oceny i przygotowania się do zabiegu wszczepienia implantu potrzebuje aktualnego badania CBCT, które można wykonać w placówkach referencyjnych, np: Diagdent / Panoramik / MML, do których wystawiamy skierowanie. Dysponujemy 10% zniżką na Państwa badania w tych placówkach.
 • W dniu implantacji, bezpośrednio przed zabiegiem , pacjent zobligowany jest do podpisania "świadomej zgody pacjenta" na wykonanie zabiegu i posiadania ze sobą płyty CD z aktualnym CBCT.
 • Zabieg wszczepienia pojedyńczego implantu trwa nie dłużej niż 45 minut i co ważne-  jest całkowicie bezbolesny. Obrzęk jest minimalny lub nie ma go wcale. Tego samego dnia lub następnego można wrócić do pracy zawodowej. Jest to zabieg mniej traumatyczny od chirurgicznego dłutowania dolnych ósemek. Jeśli jest taka konieczność wystawiamy na prośbę pacjenta zwolnienie lekarskie (L4).
 • Zabieg implantacji wykonywany  w znieczuleniu miejscowym, nasiękowym. Pacjent jest przytomny i świadomy.
 • Po wszczepieniu implantu, pacjent zaopatrzony jest w: zalecenia pozabiegowe , receptę z antybiotykiem lub/ i środkiem przeciwbólowym i opatrunek chłodzący tzw. coldpack.
 • Ból pozabiegowy jest normalnym zjawiskiem, gojenie i wszelkie niedogodności/ dyskomfort są różne u każdego pacjenta w zależności też od liczby jednoczasowo wstawianych implantów, ale można je ograniczyć do minimum stosując się do naszych sprawdzonych zaleceń.
 • W 7-10 dni od zaopatrzenia pacjenta w implant/implanty zapraszamy na bezpłatne zdjęcie szwów i kontrolę pozabiegową.
 • Rozumiemy, że samo słowo implantacja brzmi groźnie i wiąże się ze sporym stresem, ale proszę nam wierzyć, zespół Medessence czyli nasi lekarze, niezastąpiona asysta/recepcjonistka/ opiekun pacjenta w jednym :))) dokładają wszelkich starań, aby wszystko przebiegało sprawnie i w przyjemnej atmosferze! Odwagi 🙂

Następnie po pełnym wgojeniu implantu (3-6 mcy od zabiegu chirurgicznego) zostaje on uzupełniony o łącznik i koronę. Jeśli implant umieszczany jest z przodu szczęki lub żuchwy czyli w tzw. strefie estetycznej, pacjent natychmiastowo zaopatrzony jest w imitację zęba, czyli koronę tymczasową, zwykle w postaci miniprotezy. Docelowa korona ostateczna cementowana jest na stałe po wgojeniu implantu. Taka korona w zależności od potrzeb i wymagań może być wykonana z różnych materiałów.

Obecnie najnowocześniejszym rozwiązaniem, które oferuje niezwykle wysoką estetykę i w pełni naturalny efekt są korony pełnoceramiczne. Wykonuje się je w całości z napalonej warstwowo porcelany, bez umieszczania wewnętrznego nośnika metalowego. Korony pełnoceramiczne najczęściej składają się z trzech warstw imitujących zębinę i szkliwo oraz nadających połysk i blask, dając gwarancję idealnego wyglądu.

W przypadku, gdy zęby są zdrowe, a pacjent pragnie zmienić ich kształt lub zamknąć szpary międzyzębowe, jak diastemy lub tremy stosuje się licówki porcelanowe – cienkie, porcelanowe „tipsy”, przyklejane do wargowej powierzchni zęba. Dzięki tej metodzie w szybki sposób można uzyskać fantastyczne rezultaty, tzw. hollywood smile. Licówki porcelanowe doskonale imitują naturalne zęby i są biologicznie obojętnie (nie powodują reakcji alergicznych ani podrażnień).

 

implanty warszawa opinie

Cennik Usług Implantologicznych

Konsultacja specjalistyczna

130 zł

Wszczepienie implantu Ostem TS III lub MIS

(cena obejmuje zabieg, zdjęcie szwów, wizyty kontrolne, założenie śruby gojącej / zabliźniającej

2800 - 3300zł

Leczenie periimplantitis

250 - 350 zl

+ koszt materiału kościozastępczego

Usunięcie implantu założonego w innym gabinecie

300 - 600 zł

Implant protetyczny

1500 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

 

 

Już teraz zapłać przez Mediraty 

 

Podaj Preferowany termin wizyty

Zamów wizytę

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę