ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Leczenie zachowawcze

Leczenie zachowawcze oraz profilaktyka to podstawa, aby cieszyć się zdrowym uśmiechem przez całe życie. Regularne kontrole stanu uzębienia, pozwalają uniknąć poważnych konsekwencji w przyszłości. Na leczenie zachowawcze i profilaktykę składa się zapobieganie próchnicy oraz leczenie ubytków próchnicowych, usuwanie osadu oraz kamienia, a także lakierowanie zębów. Wszystkie te działania mają na celu zachowanie zębów w naturalnym kształcie oraz kolorze. Obecnie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik są to zabiegi całkowicie bezbolesne.

Warto mieć na uwadze, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Próchnica zębów to długotrwały proces, który polega na demineralizacji oraz rozkładzie twardych tkanek zęba. Jej rozwój to skutek wielomiesięcznych lub wieloletnich zaniedbań ze strony pacjenta, a także dodatkowych czynników, takich jak bakterie, ekspozycja na działanie cukrów czy naturalna podatność zębów. Wystarczą jednak regularne wizyty u stomatologa, aby uchronić się przed niszczącym działaniem próchnicy. Im wcześniej zadbamy o zdrowie naszych zębów, tym mniej uciążliwe będzie ich ewentualne leczenie.

Wizyta u stomatologa nie musi być niemiłym doświadczeniem! Wybierając MEDESSENCE możesz mieć pewność, że trafisz pod dobrą opiekę. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby leczenie przebiegało w przyjemnej atmosferze.

Licówki kompozytowe w medessence w Warszawie

Licówki kompozytowe idealnie sprawdzają się w czasie maskowania wielu niedoskonałości uzębienia. Najważniejszą zaletą jest ich cena, która jest znacznie niższa niż licówek porcelanowych. Sprawia to, że nasi pacjenci chętnie decydują się na zastosowanie tego rozwiązania. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu bliższego poznania oferty oraz umówienia się na konsultację.

Licówki kompozytowe to dość cienka warstwa wysokoestetycznego materiału kompozytowego nakładana na powierzchnię zęba. Najczęściej wykorzystywane są do zmiany kształtu zębów, nierównego koloru zębów, czy w momencie pojawienia się różnicy między zębami pod względem wielkości. Decydując się na to rozwiązanie, warto wybielić zęby przed zabiegiem by uzyskać bardziej satysfakcjonujący efekt. Licówki kompozytowe wykonywane są z materiału światłoutwardzalnego z najwyższej półki cenowej. Niemniej jednak nie jest to materiał idealny i należy raz na jakiś czas poddać się drobny korektom / polerowaniu. To chętnie wybierana metoda leczenia zachowawczego przez Pacjentów naszej kliniki w Warszawie.

Zalety licówek kompozytowych

Licówki kompozytowe charakteryzują się stosunkowo niską ceną, a także wysoką dostępnością. Zwykle wykonywane są w jamie ustnej Pacjenta podczas jednej, długiej wizyty.. Dodatkową zaletą tego produktu jest znikoma inwazyjność zabiegu. Licówka bezpośrednio na zębie , nie wymaga uprzedniego szlifowania. Zabieg jest w pełni bezpieczny i przynosi satysfakcjonujące efekty. Jest to świetne zapoznanie się Pacjenta z tematem licówek i preludium do przyszłych licówek porcelanowych.

licówki kompozytowe warszawa

Cennik Usług

Przegląd

50 zł

Badanie jamy ustnej z konsultacją 100zł

Omówienie pisemnego planu leczenia

100 zł

Wypełnienie kompozytowe (Asteria, Empress, Gradia)

160 - 300 zł

Wypełnienie kompozytowe wysokoestetyczne w odcinku przednim  (BONDING)

300 - 500 zł

Odbudowa kompozytowa korony zęba mała

260 zł

Odbudowa kompozytowa korony zęba duża

350 - 400 zł

Licówka kompozytowa

450 - 700 zł

Znieczulenie do zabiegu

50 zł

 

Opracowanie ubytku, zatrucie zęba+ opatrunek

200zł

Opatrunek

100 zł

Wizyta adaptacyjna dla dzieci do lat 5

90 zł

Wypełnienie zęba mlecznego białe / kolorowe

130 - 160 zł

Wydanie orzeczenia lekarskiego / zaświadczenia do zabiegu lub operacji/ recepty

90 zł

Trudne warunki leczenia

100 zł

Płukanie kieszeni dziąsłowej i założenie lekarstwa

90 zł

Zdjęcie punktowe RTG

40 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

 

 

Już teraz zapłać przez Mediraty 

 

Podaj Preferowany termin wizyty

Zamów wizytę

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę