Wybielanie zębów z Prevdent

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów w Medessence w Warszawie to zabieg, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić - zabieg wybielania ma mnóstwo zalet.
Rezerwacje online

Jakie zalety ma zabieg wybielania zębów?

Zabieg taki jest w stanie w krótkim czasie odwrócić długoletni proces codziennego przebarwiania się oraz żółknięcia zębów. Dodatkowo wybielanie rozjaśnia przebarwienia znajdujące się na powierzchni zębów od momentu wyrżnięcia, jak i te, które pojawiły się na powierzchni wraz z wiekiem.

W Medessence w Warszawie proponujemy nowoczesne i bezpieczne sposoby wybielania zębów w przystępnych cenach.  Jedną z dostępnych metod stomatologicznych jest zabieg wybielania zębów lampą. Doskonały efekt po zabiegu - gwarantowany! Specjalizujemy się także w zabiegu, jakim jest wybielanie nakładkowe zębów. To jedna z najskuteczniejszych metod wybielania zębów. Oprócz tego świadczymy usługi takie jak: usuwanie ósemek, implantologia czy piaskowanie zębów. A wszystko w ramach kompleksowej stomatologii dostępnej w Medessence.

W odpowiedzi na różnorodne potrzeby i preferencje naszych pacjentów, we wrześniu 2020 roku wprowadziliśmy kolejny system wybielania zębów o nazwie BlanckOne Click. Jest to metoda gabinetowa , niezwykle szybka i wygodna dla pacjenta.  Naświetlania lampą trwa 10minut , preparat z akceleratorem rozjaśnia zęby o 4-5 odcieni.  Nie wymaga również specjalnego przygotowania i uciążliwych wyrzeczeń pozabiegowych . Wybielanie zębów BlanckOne Click można powtarzać co 2-3 mce. Metoda jest bezbolesna i nie wywołuje nadwrażliwości. Nie niesie ryzyka poparzenia dziąseł, nie wymaga użycia koferdamu płynnego. Pacjent tylko przez 24 h po zabiegu zobowiązany jest do przestrzegania białej diety. Zachęcamy do skorzystania z wybielania Blanck OneClick  po każdej higienizacji lub przed ważnym spotkaniem.  Jest to idealny zabieg bankietowy, który wraz z  odpowiednią fryzurą i makijażem stanowi mocne trio budujące profesjonalny wizerunek. Poza tym, zabieg wykonany przez higienistki Medessence, gwarantuje przyjemnie spędzony czas.

Wybielanie_zębów_w_Medessence

Absolutnym hitem i ukochanym przez nas zabiegiem w Medessence  jest domowa metoda wybielania nakładkowego zębów.

Jeśli czasem zastanawiasz się nad poprawą uśmiechu ale boisz się i w Twojej głowie krążą myśli typu:

Nie da się zastosować u mnie tej metody wybielania

Wybielanie jest nie dla mnie

Nie dam rady tak wybielić zębów

Mam zbyt wrażliwe zęby na tego typu wybielania

to dobry znak, że czas na wizytę u nas i porozmawianie na ten temat.

Domowa, nakładkowa metoda wybielania zębów jest metodą bezpieczną i nie powinna być traumatyczna jeśli postępujesz wg naszych zaleceń.  Gwarantujemy sukces  w 95% przypadków dzięki autorskiej metodzie leczenia, opracowanej przez nasz zespół działający w Warszawie. Sekret tkwi w dostosowaniu się protokołu zabiegu krok po kroku. Dotyczy to nie tylko bezwzględnego przestrzegania białej diety podczas wybielania zębów, której szczegóły znajdziecie poniżej, ale również częstości, ilości, sposobu aplikacji preparatu itd. Równie ważne są preparaty śródzabiegowe, które znoszą ból u wrażliwych pacjentów i odstępy czasowe między aplikacjami. W razie trudności zawsze pozostajemy w kontakcie i służymy pomocą.  Twoje Białe, piękne zęby to nasz wspólny sukces.

Wybielanie zębów to nasza specjalność!

Na czym polega zabieg?

Pierwsza wizyta to konsultacja z pacjentem i ustalenie najlepszej strategii wybielania . Stomatolog upewnia się czy wszystkie zęby są zdrowe i czy pacjent nie ma przeciwwskazań . Po kwalifikacji Pacjenta do wybielania zębów w Medessence w Warszawie pacjent podpisuje świadomą zgodę na zabieg. Kolejny krok to wizyta higienizacyjna jamy ustnej, najczęściej w tym samym dniu, u  higienistki Anny lub Aleksandry - specjalistek  od czystości zębów i rozjaśniania zębów.

Po profesjonalnym oczyszczeniu, na który składa się skaling,  piaskowanie , polishing  i instruktaż , ustalamy odcień początkowy zębów Pacjenta.

Efekty_wybielanie_zębów

Następnie są pobrane wyciski, najczęściej  masą alginatową . Polega to na wprowadzeniu do jamy ustnej pacjenta specjalnej masy na łyżce , która tężeje w około minutę i doskonale odwzorowuje anatomię zębów.  Następnie spotykamy się po kilku dniach od wybielania zębów (zwykle 4-7 dni) i wręczamy zestaw 2 nakładek na zęby idealnie dopasowanych do zgryzu Pacjenta wraz z  preparatem do wybielania.

Dodatkowo przeprowadzamy instruktaż stosowania nakładek do wybielania oraz żelu i przesyłamy skrócone informacje w treści sms.

     Prevdent

Czego nie wolno spożywać podczas wybielania zębów?

Zakazane napoje, które mogłyby przebarwić zęby :

 • kawa czarna
 • herbata czarna,
 • zielona,
 • czerwone wino,
 • soki warzywne i owocowe np. wiśniowe, porzeczkowe lub jagodowe.

Zakazane warzywa i owoce:

 • buraki,
 • marchew,
 • czerwona kapusta,
 • czerwona papryka,
 • koncentraty pomidorowe.

Zakazane przyprawy przed zabiegiem określanym jako wybielanie zębów:

 • curry,
 • kurkuma,
 • kakao,
 • cynamon,
 • papryka słodka i ostra.

Co można spożywać?

Napoje dozwolone podcas wybielania:

 • woda mineralna

Nabiał, który można spożywać podczas wybielania:

 • kefir,
 • jogurty naturalne,
 • mleko,
 • twaróg,
 • maślanki.

Warzywa i owoce dopuszczalne do spożywania po zabiegu wybielania zębów w Medessence w Warszawie:

 • kalafior,
 • ziemniaki,
 • biała fasola,
 • ogórek zielony,
 • warzywa z małą ilością barwnika

Następnie umawiamy pacjenta po 2 tygodniach od wybielania na kontrolę w Medessence w Warszawie po zabiegu, żeby ocenić efekty wybielania zębów i stopień satysfakcji z kuracji dla zębów. Niekiedy wizyta kontrolna następuje później ponieważ pacjent opóźnia się start wybielania lub wydłuża w czasie z różnych przyczyn. W każdym razie presji czasowej nie ma. Z jednym pacjentem widzimy się po 2 tygodniach, z innym po 2 miesiącach. Ważny dla nas i na wagę złota jest stały kontakt z Pacjentem.

Po około 10 dniach od odbytej wizyty kontrolnej po zabiegu wybielania można przystąpić do wymiany starych, przebarwionych wypełnień, których estetyka pozostawia wiele do życzenia. Dopiero wymiana starych plomb na nowe, doskonale dopasowane, pozwoli Ci w pełni cieszyć się efektami leczenia!

 

 

Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o tym, że zabieg ten, wykonany w Medessence w Warszawie, skutecznie dodaje:

 • pewności siebie,
 • wzmacnia poczucie własnej wartości,
 • odmładza wygląd zębów
 • ułatwia wywieranie pozytywnego wrażenia na otoczeniu.

Według ankiety przeprowadzonej przez American Academy of Cosmetic Dentistry
96% ludzi uważa, że bielszy uśmiech czyni nas bardziej atrakcyjnymi w oczach drugiej osoby.
72% twierdzi, że nieatrakcyjny uśmiech negatywnie wpływa na nasze szanse na sukces w pracy.
18% przyznaje, że ukrywa swój uśmiech na zdjęciach celowo, ze względu na wstyd.

Najwyższy czas zatem poprawić statystyki i umilić sobie patrzenie w lustro.

W Medessence w Warszawie proponujemy nowoczesne i bezpieczne sposoby wybielania zębów w przystępnych cenach. Znajdziecie cały wachlarz dostępnych na rynku metod, na każdą kieszeń.

Metody gabinetowe wykonywane z użyciem lampy, w naszym centrum w Warszawie, które dają szybkie i satysfakcjonujące efekty, to:

PREVDENT, preparat, który słynie z tego, że odwrażliwia i jednocześnie wybiela zęby przy użyciu lampy, wykonywanym w Warszawie.

Jak bardzo można nim wybielić uzębienie?

Badania pokazują, że przy zastosowaniu metody leczenia zębów firmy Prevdent możemy osiągnąć biel zębów o 7, 8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego zębów. Rezultat kuracji zębów zależy głównie od obecnego koloru zębów oraz uwarunkowań własnych Pacjenta chcącego poddać się zabiegowi z użyciemlampy. Tego typu wybielanie zębów powinno sprostać oczekiwaniom każdego Pacjenta.

Czy procedura wykonywana w gabinecie stomatologicznym jest bezpieczna? Czy zęby nie ulegną po niej uszkodzeniu? Co warto wiedzieć na temat zabiegu, jakim jest wybielanie zębów tego typu?

Tak, zastosowanie zabiegu wybielania preparatem firmy Prevdent,użyciem lampy ,w naszym centrum w Warszawie, jest bardzo bezpieczne. W trakcie stosowania tej procedury wybielania, szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu.

Efekt zabiegu zostaje osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, nano-hydroksyapatytu (hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa zębów, ok. 97%).

Hydroksyapatyt dla zębów jest wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik używany do leczenia zębów. Drugim składnikiem preparatu do wybielania jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru.

Jak wygląda procedura wybielania Prevdent zużyciem lampy?

Na początku sprawdzamy stan zębów Pacjenta. Jeśli są zdrowe i czyste, możemy przystąpić do procedury wybielania.

Pierwszy etap to zabezpieczenie jamy ustnej, dziąseł oraz ust Pacjenta. Sesje wybielania trwają po 12 minut, cała procedura wybielania trwa koło 1,5 godziny, zatem warto uzbroić się w cierpliwość i przygotować sobie na czas zabiegu ulubioną muzykę lub audiobook .Po skończonym zabiegu zęby są zwykle odwodnione, czyli matowe, czasami z jaśniejszymi , kredowymi plamami. Proszę się nie martwić , to normalne zjawisko . Wszystko wraca do normy po kilku godzinach i można się cieszyć efektem wybielenia. To wybielanie zębów dla wymagających.

Jak długo zęby po kuracji wybielania pozostaną białe? Na ile trwały jest to zabieg? Jak często należy powtarzać tego typu wybielanie zębów?

Efekt procedury wybielania zębów w Medessence w Warszawie za pomocą systemu Prevdent może się utrzymać od 2 do 3 lat.

Duży jednak wpływ na jego trwałość mają nawyki żywieniowe Pacjenta. Jeśli nagminnie pijesz czarną kawę bądź czerwone wino, nie oczekuj cudów.

Czy jest to bolesny zabieg? Kto może wykonać takie wybielanie zębów?

Zabieg Prevdent jest niemalże bezbolesny. Tylko w niektórych przypadkach (zwiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu jakim jest wybielanie zębów (do 24 godzin od wybielania). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki Prevdent jest rekomendowana dla Pacjentów z nadwrażliwością zębów.
Nanohydroksyapatyt zawarty z aktywnej pianie do wybielania docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość po leczeniu o nazwie wybielanie zębów.

Do produkcji żelu mającego na celu wybielenie zębów, firma Prevdent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień po kuracji wybielania na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina.

System Prevdent jest unikalnym systemem do zabiegu wybielania zębów zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nanohydroksyapatytem.

Co po zabiegu wybielania? Jak utrwalić efekty kuracji, jaką jest wybielanie?

Na pewno wiecie.

Hasło: BIAŁA DIETA.

Przez co najmniej 24 godziny po zabiegu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwniki (coca-cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów, które nie wpływają na efekt.

Po zabiegu należy spożywać produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski oraz trzymać się zasady: nie jeść niczego, co mogłoby przebarwić białą koszulę.

Drugą metodą gabinetową wybielania, która przynosi efekt śnieżnej bieli jest wybielanie zębów w Medessence w Warszawie preparatem Opalescence 45 %.

Na czym polega takie wybielanie?

Podobnie jak PREVDENT oraz inne, skuteczne, dające efekt na dłużej niż kilka dni, metody gabinetowe, wybielanie trwa około 1,5 godziny. Wybielanie zaczynamy od zabezpieczenia ust, dziąseł i jamy ustnej Pacjenta. Takie wybielanie jest zalecane zwłaszcza Pacjentom, którym zależy na czasie i mają bardzo żółte zęby. Wybielanie może być nieco bolesne, dlatego warto zażyć tabletkę przeciwbólową przed zabiegiem.Podobnie jak w przypadku innych metod stosujemy białą dietę jeszcze przez dobę od zabiegu, jakim jest wybielanie zębów.

Efekty kuracji przeprowadzonej w Medessence w Warszawie, jaką jest wybielanie zębów, utrzymują się zwykle do 2 lat.

Zachęcamy do konsultacji w naszym centrum w Warszawie, wspólnie wybierzemy najlepszy sposób na przywrócenie Państwa zębom efektu wow! Oferujemy niezwykle przystępne ceny wybielania zębów. Gwarantujemy najwyższej jakości wybielanie zębów w Warszawie!

Wybielanie to nasza specjalność!

 

 

wybielanie prostokat

wybielanie prostokat

Cennik Usług

Pakiet czyszczenia: scaling, piaskowanie, polishing, fluoryzacja,  instruktaż

NOWOŚĆ!  bezbólowy zabieg z użyciem Ems Airflow® Prophylaxis Master

400 - 500  zł

Wybielanie gabinetowe Beyond Polus Advanced Ultra

Wybielanie domowe metodą nakładkową  (set nakładek plus 3 strzykawki Philips zoom 22%)

1 500 zł

 

1 200 zł

Wybielanie hybrydowe pakiet VIP (Beyond+ nakładkowe)

 2 400 zł

Pakiet higienizacji plus rozjaśnianie zębów Blanc One Click

750 zł

Wybielanie zęba martwego ( max 3 wizyty)

Ważne:
Po skończonym wybielaniu należy doliczyć koszt wypełnienia kompozytowego w kolorze zęba

500 zł

300 zł

Usuwanie przebarwień ICON - 1 ząb

 250 zł

Preparat wybielający Nite White 22% ( 3 strzykawki)

400 zł

 Scaling - zdejmowanie kamienia nazębnego ultradźwiękami

od 200 zł

Piaskowanie zębów

od 200 zł

Fluoryzacja dzieci lub dorosłych

 150 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

 

 

Już teraz zapłać przez Mediraty 

 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę