ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Wybielanie zębów

Wybielanie lub rozjaśnianie zębów w naszej klinice w Warszawie to zabiegi, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić - zabieg wybielania ma mnóstwo zalet.

Co warto wiedzieć na temat zabiegu wybielania? Czym jest wybielanie nakładkowe? Jak wyglądają zęby po takim zabiegu w naszej klinice w Warszawie?

Jakie zalety ma zabieg wybielania zębów?

Zabieg taki jest w stanie w krótkim czasie odwrócić długoletni proces codziennego przebarwiania się oraz żółknięcia zębów. Dodatkowo wybielanie rozjaśnia przebarwienia znajdujące się na powierzchni zębów od momentu wyrżnięcia, jak i te, które pojawiły się na powierzchni wraz z wiekiem. Perfekcyjny efekt wybielania uzyskać można tutaj nawet na powierzchni przebarwionych, ciemnych oraz martwych zębów. To jednak nie wszystko. Wykonując tego typu zabieg na zęby lampą, możliwe staje się usunięcie wszelkiego rodzaju przebarwień spowodowanych czynnikami wrodzonymi, metabolicznymi, układowymi, farmakologicznymi, urazami, żółtaczką czy leczeniem antybiotykami.

Jak utrzymać efekt zabiegu, jakim jest wybielanie zębów w Medessence w Warszawie?

Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o tym, że zabieg ten wykonany w Medessence w Warszawie skutecznie dodaje pewności siebie, wzmacnia poczucie własnej wartości, odmładza wygląd zębów i pomaga w wywieraniu pozytywnego wrażenia na otoczeniu. Według ankiety przeprowadzonej przez American Academy of Cosmetic Dentistry 96% ludzi uważa że bielszy uśmiech czyni nas bardziej atrakcyjnymi dla płci przeciwnej i nie tylko, 72% twierdzi że nieatrakcyjny uśmiech negatywnie wpływa na nasze szanse na sukces w pracy a 18% przyznaje że ukrywa swój uśmiech na zdjęciach celowo, ze względu na wstyd. Mamy na to wpływ, czas poprawić statystyki i umilić sobie własne oblicze w lustrze:)

W Medessence w Warszawie proponujemy nowoczesne i bezpieczne sposoby wybielania zębów w przystępnych cenach. Jedną z dostępnych metod stomatoligcznych jest zabieg wybielania zębów lampą. Doskonały efekt po zabiegu - gwarantowany! Specjalizujemy się także w zabiegu, jakim jest wybielanie nakładkowe zębów. To jedna z najskuteczniejszych metod wybielania zębów. Oprócz tego świadczymy usługi takie jak: usuwanie ósemek, implamentologia czy piaskowanie zębów. A wszystko w ramach stomatologii dostępnej w Medessence.

W odpowiedzi na różnorodne potrzeby i preferencje naszych pacjentów, we wrześniu 2020 roku wprowadziliśmy kolejny system wybielania zębów o nazwie BlanckOne Click. Jest to metoda gabinetowa ale niezwykle szybka, naświetlania lampą trwa 10minut , preparat z akceleratorem rozjaśnia zęby o 4-5 odcieni.Wybielanie zębów Blanck One Click można powtarzać co 2-3 mce. Metoda jest bezbolesna i nie wywołuje nadwrażliwości. Zachęcamy do niej po każdej higienizacji lub przed ważnym wyjściem/ spotkaniem. Jest to idealny zabieg bankietowy:)

Naszym absolutnym faworytem jest domowa metoda wybielania nakładkowego zębów.

Czym jest wybielanie nakładkowe? Co to za technika wybielania zębów?

Jak krok po kroku przebiega tego typu wybielanie zębów np. w Medessence w Warszawie?

"Nie da się zastosować u mnie tej metody wybielania/ WYBIELANIE TO NIE DLA MNIE/ Nie dam rady tak wybielić zębów/ Mam zbyt wrażliwe zęby na tego typu wybielanie" są to słowa, które słyszymy najczęściej proponując Pacjentom tę metodę wybielania zębów.

Nic bardziej mylnego. Gwarantujemy sukces się w 99% przypadków dzięki autorskiej metodzie leczenia opracowanej przez nasz zespół działający w Warszawie. Sekret tkwi w przestrzeganiu zaleceń po zabiegu krok po kroku. Dotyczy to nie tylko bezwzględnego przestrzegania białej diety dla wybielania zębów, której szczegóły znajdziecie poniżej, ale również częstości, ilości, sposobu aplikacji preparatu itd. Wybielanie zębów to nasza specjalność!

Jak wygląda przygotowanie do domowego wybielania nakładkowego w Warszawie?

Po kwalifikacji Pacjenta do wybielania zębów w Medessence w Warszawie - czyli sprawdzeniu, czy ma wyleczone wszystkie zęby, kierujemy na wizytę higienizacyjną jamy ustnej do naszej higienistki - specjalistki od wybielania zębów, dla której wybielanie nie ma żadnych tajemnic.

Po profesjonalnym czyszczeniu przed zabiegiem, jakim jest wybielanie zębów (skalingu, piaskowaniu, fluoryzacji zębów i instruktażu) ustalamy odcień początkowy zębów Pacjenta i przystępujemy do pobrania wycisków masą alginatową. Następnie spotykamy się po kilku dniach od wybielania zębów (zwykle 3-7 dni) i oddajemy Pacjentowi zestaw 2 nakładek na zęby idealnie dopasowanych do jego zgryzu plus preparat na wybielanie.

Jest to bardzo ważna wizyta po zabiegu, jakim jest wybielanie zębów, ponieważ kładziemy nacisk na rzetelne przeprowadzenie instruktażu stosowania nakładek na wybielanie w połączeniu z żelem wybielającym dla zębów i podkreślamy wagę zaleceń żywieniowych przed kuracją.

Następnie umawiamy pacjenta po 2 tygodniach od wybielania na kontrolę w Medessence w Warszawie po zabiegu, żeby ocenić efekty wybielania zębów i stopień satysfakcji z kuracji dla zębów. Po około 10 dniach od KONTROLI po zabiegu wybielania można przystąpić do wymiany starych, przebarwionych wypełnień, które odstają estetyką od wybielonych, nie pozwalając w pełni cieszyć się efektami leczenia.

Wybielanie lub rozjaśnianie zębów w naszej klinice w Warszawie to zabiegi, których popularność w Medessence wzrasta z każdym rokiem.

Trudno się temu dziwić - zabieg wybielania ma mnóstwo zalet.

Odpowiedzmy sobie zatem na poniższe pytania:

 • Co warto wiedzieć na temat zabiegu wybielania?
 • Czym jest wybielanie nakładkowe?
 • Jak wyglądają zęby po takim zabiegu w naszej klinicew Warszawie?
 • Jakie zalety ma zabieg wybielania zębów?
 • Dlaczego warto już dziś umówić się na zabieg wybielania lampą w Medessence w Warszawie?

Zabieg taki jest w stanie w krótkim czasie odwrócić długoletni proces codziennego przebarwiania się oraz żółknięcia zębów. Dodatkowo wybielanie rozjaśnia przebarwienia znajdujące się na powierzchni zębów od momentu wyrżnięcia, jak i te, które pojawiły się na powierzchni wraz z wiekiem.

Perfekcyjny efekt wybielania uzyskać można tutaj nawet na powierzchni przebarwionych, ciemnych oraz martwych zębów. To jednak nie wszystko. Wykonując tego typu zabieg na zęby specjalną lampą, możliwe staje się usunięcie wszelkiego rodzaju przebarwień spowodowanych czynnikami wrodzonymi, metabolicznymi, układowymi, farmakologicznymi, urazami, żółtaczką czy leczeniem antybiotykami.

Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o tym, że zabieg ten, wykonany w Medessence w Warszawie, skutecznie dodaje:

 • *pewności siebie,
 • *wzmacnia poczucie własnej wartości,
 • *odmładza wygląd zębów
 • *ułatwia wywieranie pozytywnego wrażenia na otoczeniu.

Według ankiety przeprowadzonej przez American Academy of Cosmetic Dentistry

*96% ludzi uważa, że bielszy uśmiech czyni nas bardziej atrakcyjnymi w oczach drugiej osoby.
*72% twierdzi, że nieatrakcyjny uśmiech negatywnie wpływa na nasze szanse na sukces w pracy.
*18% przyznaje, że ukrywa swój uśmiech na zdjęciach celowo, ze względu na wstyd.

Najwyższy czas zatem poprawić statystyki i umilić sobie patrzenie na własne oblicze w lustrze:)

W Medessence w Warszawie proponujemy nowoczesne i bezpieczne sposoby wybielania zębów w przystępnych cenach. Znajdziecie cały wachlarz dostępnych na rynku metod, na każdą kieszeń.
Oferujemy zabieg wybielania zębów lampą. Doskonały efekt po zabiegu - gwarantowany!
Specjalizujemy się także w zabiegu, jakim jest wybielanie nakładkowe zębów. To jedna z najskuteczniejszych metod wybielania zębów.

W odpowiedzi na różnorodne potrzeby i preferencjenaszych pacjentów, we wrześniu 2020 rokuwprowadziliśmy kolejnysystem wybielania zębów o nazwie BlanckOne Click.

Jest to metoda gabinetowa ultraszybka, naświetlanie lampą trwa zaledwie 10minut i nie wymaga specjalnego przygotowania.

Preparat z akceleratorem rozjaśnia zęby o 4-5 odcieni .Wybielanie zębów Blanck One Click można powtarzać co 2-3 mce.

Metoda jest bezbolesna i nie wywołuje nadwrażliwości. Zachęcamy do niej po każdej higienizacji lub przed ważnym wyjściem lub spotkaniem.

Jest to idealny zabieg bankietowy.

Równieznaczący i “odświeżający” jak wizyta u fryzjera czy u manikiurzystki, a wykonany przez higienistki Medessence,gwarantuje przyjemnie spędzony czas.

Wracając do pozostałych metod, naszym absolutnym faworytem jest domowa metoda wybielania nakładkowego zębów.

Czym jest wybielanie nakładkowe?

Co to za technika wybielania zębów?

Jak krok po kroku przebiega tego typu wybielanie zębów np. w Medessence w Warszawie?

"Nie da się zastosować u mnie tej metody wybielania’’
“ WYBIELANIE TO NIE DLA MNIE”
“Nie dam rady tak wybielić zębów”
“Mam zbyt wrażliwe zęby na tego typu wybielanie"
“Nie chcę zniszczyć sobie szkliwa wybielaniem zębów”

są to słowa, które słyszymy najczęściej proponując Pacjentom tę metodę wybielania zębów.
Nic bardziej mylnego. Gwarantujemy sukces się w 90% przypadkach dzięki autorskiej metodzie leczenia opracowanej przez nasz zespół działający w Warszawie.
Sekret tkwi w przestrzeganiu zaleceń po zabiegu, krok po kroku.
Dotyczy to nie tylko bezwzględnego przestrzegania białej diety podczas wybielania zębów, której szczegóły znajdziecie poniżej, ale również częstości, ilości, sposobu aplikacji preparatu itd.

Wybielanie zębów to nasza specjalność!

Jak wygląda przygotowanie do domowego wybielania nakładkowego w Warszawie?

Po kwalifikacji Pacjenta do wybielania zębów w Medessence w Warszawie - czyli upewnieniu się , że wszystkie zęby są zdrowe, kierujemy na wizytę higienizacyjną jamy ustnej do naszej higienistki- specjalistki od wybielania zębów, dla której wybielanie nie ma żadnych tajemnic.
Po profesjonalnym oczyszczeniu zębów przed zabiegiem, jakim jest wybielanie zębów (skalingu, piaskowaniu i instruktażu) ustalamy odcień początkowy zębów Pacjenta i przystępujemy do pobrania wycisków masą alginatową.

Czego mogę się spodziewać podczas zabiegu wybielania?

Następnie spotykamy się po kilku dniach(zwykle 3-7 dni) i oddajemy Pacjentowi zestaw dwóch nakładek na zęby idealnie dopasowanych do jego zgryzu. Dobieramy też preparat do wybielania, który będzie w naszej ocenie najskuteczniejszy a przy tym wywoływał najmniejszą nadwrażliwość. Jest to bardzo ważna wizyta po zabiegu, jakim jest wybielanie zębów, ponieważ kładziemy nacisk na rzetelne przeprowadzenie instruktażu stosowania nakładek na wybielanie w połączeniu z żelem wybielającym dla zębów i podkreślamy wagę zaleceń żywieniowych przed kuracją. Następnie umawiamy pacjenta po 2 tygodniach od wybielania na kontrolę w Medessence w Warszawie po zabiegu, żeby ocenić efekty wybielania zębów i stopień satysfakcji z kuracji wybielającej dla zębów. Po około 10 dniach od KONTROLI po zabiegu wybielania można przystąpić do wymiany starych, przebarwionych wypełnień.Takie plomby zwykle odróżniają się od wybielonych zębów, nie pozwalając w pełni cieszyć się efektami wybielenia.

Na jakie efekty przygotowaćsię po zabiegu, jakim jest wybielanie nakładkowe?

Efekty wybielania nakładkowego w Medessence w Warszawie są bardzo zadowalające, czasem wręcz spektakularne. Naturalnie zalecamy wybielanie nakładkowe większości Pacjentom, którym marzy się szybkiei skuteczne wybielanie zębów. Wyjątek stanowią osoby z bardzo startymi zębami (zaawansowaną atrycją) oraz Pacjenci, którym zależy na natychmiastowym efekcie wybielania zębów. W ich przypadku wybielanie tą metodą nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem.
Podczas procesu domowego wybielania zębów i do tygodnia po zakończeniu procedury, aby utrwalić efekt wybielenia, zaleca się przestrzeganie tzw. „białej diety” jamy ustnej.

Czego nie wolno spożywać przed wybielaniem zębów?

Zakazane napoje, które mogłyby przebarwić zęby przed kuracją, jaką jest wybielanie to:

 • kawa czarna
 • herbata czarna,
 • zielona,
 • czerwone wino,
 • soki warzywne i owocowe np. wiśniowe, porzeczkowe lub jagodowe.

Zakazane warzywa i owoce przed zabiegiem o nazwie wybielanie zębów:

 • buraki,
 • marchew,
 • czerwona kapusta,
 • czerwona papryka,
 • koncentraty pomidorowe.

Zakazane przyprawy przed zabiegiem określanym jako wybielanie zębów:

 • curry,
 • kurkuma,
 • kakao,
 • cynamon,
 • papryka słodka i ostra.

Co można spożywać po zabiegu wybielania lampą?

Napoje dozwolone po kuracji wybielania:

 • woda mineralna

Nabiał, który można spożywać po wybielaniu:

 • kefir,
 • jogurty naturalne,
 • mleko,
 • twaróg,
 • maślanki.

Warzywa i owoce dopuszczalne do spożywania po zabiegu wybielania zębów w Medessence w Warszawie:

 • kalafior,
 • ziemniaki,
 • biała fasola,
 • ogórek zielony,
 • warzywa z małą ilością barwnika

Warto pamiętać, że aby utrzymać zadowalający efekt wybielania, należy zgłaszać się regularnie do stomatologa w celu wykonywania zabiegów przypominających na zęby. Utrwali to efekty leczenia, a konkretniej wybielania.
Alternatywą do domowego zabiegu wybielania nakładkowego są zabiegi wykonywane w gabinecie stomatologicznym w Warszawie.

Jak wygląda tego typu wybielanie zębów?

Metody gabinetowe wykonywane z użyciem lampy, w naszym centrum w Warszawie, które dają szybkie i zazwyczaj satysfakcjonujące efekty dla zębów, to:

 • PREVDENT, preparat, który słynie z tego, że odwrażliwia i jednocześnie wybiela zęby przy użyciu lampy, wykonywanym w Warszawie.

Oto szczegółowe informacje na temat zabiegu wybielania zębów PREVDENT:

Jak bardzo można nim wybielić uzębienie?

Badania pokazują, że przy zastosowaniu metody leczenia zębów firmy Prevdent możemy osiągnąć biel zębów o 7, 8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego zębów. Rezultat kuracji zębów zależy głównie od obecnego koloru zębów oraz uwarunkowań własnych Pacjenta chcącego poddać się zabiegowi z użyciemlampy. Tego typu wybielanie zębów powinno sprostać oczekiwaniom każdego Pacjenta.

Czy procedura wykonywana w gabinecie stomatologicznym jest bezpieczna? Czy zęby nie ulegną po niej uszkodzeniu? Co warto wiedzieć na temat zabiegu, jakim jest wybielanie zębów tego typu?

Tak, zastosowanie zabiegu wybielania preparatem firmy Prevdent,użyciem lampy ,w naszym centrum w Warszawie, jest bardzo bezpieczne. W trakcie stosowania tej procedury wybielania, szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu.

Efekt zabiegu zostaje osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, nano-hydroksyapatytu (hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa zębów, ok. 97%).

Hydroksyapatyt dla zębów jest wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik używany do leczenia zębów. Drugim składnikiem preparatu do wybielania jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru.

Jak wygląda procedura wybielania Prevdent zużyciem lampy? Na początku sprawdzamy stan zębów Pacjenta. Jeśli są zdrowe i czyste, możemy przystąpić do procedury wybielania.

Pierwszy etap to zabezpieczenie jamy ustnej, dziąseł oraz ust Pacjenta. Sesje wybielania trwają po 12 minut, cała procedura wybielania trwa koło 1,5 godziny, zatem warto uzbroić się w cierpliwość i przygotować na czas kuracji zębów np.słuchawki z ulubioną muzykąlub audiobookiem w telefonie.Po skończonym zabiegu zęby są zwykle odwodnione, czyli matowe, czasami z jaśniejszymi , kredowymi plamami. Proszę się nie martwić , to normalne zjawisko . Wszystko wraca do normy po kilku godzinach i można się cieszyć efektem wybielenia. To wybielanie zębów dla wymagających.

Jak długo zęby po kuracji wybielania pozostaną białe? Na ile trwały jest to zabieg? Jak często należy powtarzać tego typu wybielanie zębów?

Efekt procedury wybielania zębów w Medessence w Warszawie za pomocą systemu Prevdent może się utrzymać od 2 do 3 lat.

Duży jednak wpływ na jego trwałość mają nawyki żywieniowe Pacjenta. Jeśli nagminnie pijesz czarną kawę bądź czerwone wino, nie oczekuj cudów.

Czy jest to bolesny zabieg? Kto może wykonać takie wybielanie zębów?

Zabieg Prevdent jest niemalże bezbolesny. Tylko w niektórych przypadkach (zwiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu jakim jest wybielanie zębów (do 24 godzin od wybielania). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki Prevdent jest rekomendowana dla Pacjentów z nadwrażliwością zębów.
Nanohydroksyapatyt zawarty z aktywnej pianie do wybielania docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość po leczeniu o nazwie wybielanie zębów.

Do produkcji żelu mającego na celu wybielenie zębów, firma Prevdent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień po kuracji wybielania na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina.

System Prevdent jest unikalnym systemem do zabiegu wybielania zębów zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nanohydroksyapatytem.

Co po zabiegu wybielania? Jak utrwalić efekty kuracji, jaką jest wybielanie?

Na pewno wiecie.

Hasło: BIAŁA DIETA.

Przez co najmniej 24 godziny po zabiegu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwniki (coca-cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów, które nie wpływają na efekt.

Po zabiegu należy spożywać produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski oraz trzymać się zasady: nie jeść niczego, co mogłoby przebarwić białą koszulę.

Drugą metodą gabinetową wybielania, która przynosi efekt śnieżnej bieli jest wybielanie zębów w Medessence w Warszawie preparatem Opalescence 45 %.

Na czym polega takie wybielanie?

Podobnie jak PREVDENT oraz inne, skuteczne, dające efekt na dłużej niż kilka dni, metody gabinetowe, wybielanie trwa około 1,5 godziny. Wybielanie zaczynamy od zabezpieczenia ust, dziąseł i jamy ustnej Pacjenta. Takie wybielanie jest zalecane zwłaszcza Pacjentom, którym zależy na czasie i mają bardzo żółte zęby. Wybielanie może być nieco bolesne, dlatego warto zażyć tabletkę przeciwbólową przed zabiegiem.Podobnie jak w przypadku innych metod stosujemy białą dietę jeszcze przez dobę od zabiegu, jakim jest wybielanie zębów.

Efekty kuracji przeprowadzonej w Medessence w Warszawie, jaką jest wybielanie zębów, utrzymują się zwykle do 2 lat.

Zachęcamy do konsultacji w naszym centrum w Warszawie, wspólnie wybierzemy najlepszy sposób na przywrócenie Państwa zębom efektu wow! Oferujemy niezwykle przystępne ceny wybielania zębów. Gwarantujemy najwyższej jakości wybielanie zębów w Warszawie! Satysfakcja po zabiegu - zapewniona! Wybielanie to nasza specjalność!

wybielanie prostokat

Cennik Usług

PREVDENT - www.ZdrowaBiel.pl - metoda gabinetowa z użyciem lampy

1 700 zł

Opalescence BOOST (40% nadtlenek wodoru) wybielanie zębów w gabinecie z użyciem lampy

1 000 zł

Wybielanie nakładkowe (w zależności od rodzaju i ilości preparatu wybielającego)

800 - 1000 zł

NOWOŚĆ! rozjaśnianie BlancOneClick (po higienizacji) z użyciem lampy

250zł

wybielanie BlancOne Touch (nadtlenek karbamidu 16% )  z użyciem lampy

750 - 900 zł

Wybielanie zęba martwego - pierwsza wizyta

200 zł

Wybielanie zęba martwego - druga wizyta

100 zł

Wybielanie zęba martwego - trzecia wizyta

100 zł

Wybielanie zęba martwego - czwarta wizyta

50 zł

Ważne:
Po skończonym wybielaniu należy doliczyć koszt wypełnienia Asteria

150 zł

Usuwanie przebarwień ICON - 1 ząb

200 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

 

 

Już teraz zapłać przez Mediraty 

 

Podaj Preferowany termin wizyty

Zamów wizytę

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę