ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Wybielanie

W Medessence stosujemy nowowczesny i bezpieczny sposób wybielania gabinetowego o nazwie PREVDENT, który słynie z tego, że odwrażliwia zęby i jednocześnie je wybiela.

Oto szczegółowe informacje na temat PREVDENT:
- Jak bardzo mozna nim wybielić zęby?
- Badania pokazują, iż przy zastosowaniu metody firmy Prevdent możemy osiągnąć biel o 7, 8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego. Rezultat ten będzie również zależał od obecnego koloru oraz uwarunkowań własnych Pacjenta.

Czy procedura jest bezpieczna?
- Tak, lampowa procedura wybielania firmy Prevdent jest bezpieczna. W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głownym z nich jest nano-hydroksyapatyt (hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Drugim składnikiem jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru (procentowość zgodna z najnowszymi wymogami prawa unijnego).

Jak wyglada procedura? Na początku Twój dentysta sprawdzi stan Twoich zębów. Następnie odbędzie się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Sama procedura trwa koło 1 godziny, po tym Twoje zęby znów będą świecić naturalną bielą. Łatwo, szybko i skutecznie.

Jak długo  zeby pozostana białe?

Efekt procedury wybielania zębów za pomocą systemu Prevdent może się utrzymać od 2 do 3 lat. Oczywiście rezultat zależny będzie  od indywidualnych warunków pacjenta oraz nawyków żywieniowych.

Czy jest to zabieg bolesny?
Procedura firmy Prevdent jest niemalże bezbolesna. Tylko w niektórych przypadkach (powiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki Prevdent jest rekomendowana dla Pacjentów z nadwrażliwością zębów. 

Nano-hydroksyapatyt zawarty z aktywnej pianie docelowo minera- lizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość prozabiegową

Do produkcji żelu wybielającego firma Prevdent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. 

System Prevdent jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nanohydroksyapatytem.

Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. 

Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.


Alternatywną metodą , którą zalecamy naszym pacjentom jest wybielanie nakładkowe stosowane w domu .

Jest to również świetny sposób na wspaniałe rezultaty i cieszy się wielką popularnością.

Procedura przebiega następująco:

po kwalifikacji Pacjenta - czyli gdy Pacjent ma wyleczone z próchnicy wszystkie zęby a w dodatku są świeżo po profesjonalnym czyszczeniu , ustalamy kolor początkowy tzw wyjściowy i przystępujemy do pobrania wycisku masą alginatową. Następnie spotykamy sie po kilku dniach (zwykle 2-4dni) i oddajemy pacjentowi zestaw 2 nakładek idealnie dopasowanych do jego zębów. Jest to bardzo ważna wizyta ponieważ kładziemy nacisk na rzetelne przeprowadzenie instruktażu stosowania nakladek w połączeniu z żelem wybielającym i przekazujemy zalecenia żywieniowe. Następnie umawiamy pacjenta za 2 tygodnie na kontrolę żeby ocenić efekty zabiegu. Po 2 tyg możemy też wymienić wypełnienia które odstają estetyką/ kolorem od reszty zębów . Efekty tej metody są bardzo zadowalające i polecamy ją swoim pacjentom. 

wybielanie prostokat

Cennik Usług

PREVDENT - NOWOŚĆ - www.ZdrowaBiel.pl - metoda gabinetowa

1 300 zł

Opalescence BOOST - wybielanie w gabinecie

1 000 zł

Szyny do wybielania domowego

500 zł

Opalescence 16% - Wybielanie domowe - 4 strzykawki

250 zł

Nite White 22%- 3 strzykawki do wybielania domowego

350 zł

Wybielanie zęba martwego - pierwsza wizyta

200 zł

Wybielanie zęba martwego - druga wizyta

100 zł

Wybielanie zęba martwego - trzecia wizyta

100 zł

Wybielanie zęba martwego - czwarta wizyta

50 zł

Ważne:
Po skończonym wybielaniu należy doliczyć koszt wypełnienia Asteria

150 zł

Usuwanie przebarwień ICON - 1 ząb

200 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

 

 

Już teraz zapłać przez Mediraty 

 

Podaj Preferowany termin wizyty

Zamów wizytę

Umów wizytę