ul. Modzelewskiego 56
Warszawa , Mokotów

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob. - do uzgodnienia

ul. Modzelewskiego 56
Warsaw , Mokotów

Mon. – Fri. 9:00 – 20:00
Sat. – to be agreed

Wybielanie zębów

W Medessence stosujemy nowowczesny i bezpieczny sposób wybielania gabinetowego o nazwie PREVDENT, który słynie z tego, że odwrażliwia zęby i jednocześnie je wybiela.

Oto szczegółowe informacje na temat PREVDENT:
- Jak bardzo mozna nim wybielić zęby?
- Badania pokazują, iż przy zastosowaniu metody firmy Prevdent możemy osiągnąć biel o 7, 8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego. Rezultat ten będzie również zależał od obecnego koloru oraz uwarunkowań własnych Pacjenta.

Czy procedura jest bezpieczna?
- Tak, lampowa procedura wybielania firmy Prevdent jest bezpieczna. W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głownym z nich jest nano-hydroksyapatyt (hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Drugim składnikiem jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru (procentowość zgodna z najnowszymi wymogami prawa unijnego).

Jak wyglada procedura? Na początku Twój dentysta sprawdzi stan Twoich zębów. Następnie odbędzie się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Sama procedura trwa koło 1 godziny, po tym Twoje zęby znów będą świecić naturalną bielą. Łatwo, szybko i skutecznie.

Jak długo  zeby pozostana białe?

Efekt procedury wybielania zębów za pomocą systemu Prevdent może się utrzymać od 2 do 3 lat. Oczywiście rezultat zależny będzie  od indywidualnych warunków pacjenta oraz nawyków żywieniowych.

Czy jest to zabieg bolesny?
Procedura firmy Prevdent jest niemalże bezbolesna. Tylko w niektórych przypadkach (powiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki Prevdent jest rekomendowana dla Pacjentów z nadwrażliwością zębów. 

Nano-hydroksyapatyt zawarty z aktywnej pianie docelowo minera- lizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość prozabiegową

Do produkcji żelu wybielającego firma Prevdent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. 

System Prevdent jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nanohydroksyapatytem.

Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. 

Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.


Alternatywną metodą , którą zalecamy naszym pacjentom jest wybielanie nakładkowe stosowane w domu .

Jest to również świetny sposób na wspaniałe rezultaty i cieszy się wielką popularnością.

Procedura przebiega następująco:

po kwalifikacji Pacjenta - czyli gdy Pacjent ma wyleczone z próchnicy wszystkie zęby a w dodatku są świeżo po profesjonalnym czyszczeniu , ustalamy kolor początkowy tzw wyjściowy i przystępujemy do pobrania wycisku masą alginatową. Następnie spotykamy sie po kilku dniach (zwykle 2-4dni) i oddajemy pacjentowi zestaw 2 nakładek idealnie dopasowanych do jego zębów. Jest to bardzo ważna wizyta ponieważ kładziemy nacisk na rzetelne przeprowadzenie instruktażu stosowania nakladek w połączeniu z żelem wybielającym i przekazujemy zalecenia żywieniowe. Następnie umawiamy pacjenta za 2 tygodnie na kontrolę żeby ocenić efekty zabiegu. Po 2 tyg możemy też wymienić wypełnienia które odstają estetyką/ kolorem od reszty zębów . Efekty tej metody są bardzo zadowalające i polecamy ją swoim pacjentom. 

wybielanie prostokat

Cennik Usług

PREVDENT - NOWOŚĆ - www.ZdrowaBiel.pl - metoda gabinetowa

1 300 zł

Opalescence BOOST - wybielanie zębów w gabinecie

1 000 zł

Szyny do wybielania domowego

500 zł

Opalescence 16% - Wybielanie domowe - 4 strzykawki

250 zł

Nite White 22%- 3 strzykawki do wybielania domowego

350 zł

Wybielanie zęba martwego - pierwsza wizyta

200 zł

Wybielanie zęba martwego - druga wizyta

100 zł

Wybielanie zęba martwego - trzecia wizyta

100 zł

Wybielanie zęba martwego - czwarta wizyta

50 zł

Ważne:
Po skończonym wybielaniu należy doliczyć koszt wypełnienia Asteria

150 zł

Usuwanie przebarwień ICON - 1 ząb

200 zł

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki Medessence możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych .

 

 

Już teraz zapłać przez Mediraty 

 

Podaj Preferowany termin wizyty

Zamów wizytę

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Medessence, Modzelewskiego 56 lok.usł.2, 02-679 Warszawa.) jedynie do kontaktu ze mną.

Umów wizytę